Nawigacja

Sukcesy pozaszkolne Artykuły

ARCHIWUM

Sukcesy pozaszkolne

OSIĄGNIĘCIA  UCZNIÓW  W  ROKU  SZKOLNYM  2009/2010

Ø  I miejsce indywidualnie w Memoriale Bronisława Malinowskiego w Grudziądzu - Sebastian Żołądziejewski kl. 6d, V miejsce w klasyfikacji szkół;

Ø  W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALBUS  2010 tytuł laureata dla:
Karola Holdenmajera 6c, Marcina Sowieckiego 4a, Tomasza Kraski 6b i Zbigniewa Zabłockiego 6c, wyróżnienia: Marek Wojtowicz 5c, Lilla Łomnicka 6c, Magdalena Siwak 5d, Oskara Sadza 6b, Paulina Zagrodna 6b i Damian Kogut 6d,

Ø  W Ogólnopolskim Konkursie Językowym ALBUS  2010 wyróżnienia z
j. angielskiego dla: Marcina Sowieckiego 4a i Karoliny Hołubeckiej 4c oraz
z j.niemieckiego – wyróżnienie dla Pawła Ptaka z klasy 6c

Ø  W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym KANGUR 2010 laureatami zostali: Maricn Sowiecki 4a i Marek Wojtowicz 5c

Ø  Uzyskanie tytułu finalisty przez ucznia klasy. 6c Zbigniewa Zabłockiego
w interdyscyplinarnym konkursie zDolny Ślązaczek

Ø  I miejsce drużyny matematycznej uczniów klas V i VI w eliminacjach DMM, kwalifikacja do półfinału

Ø  I miejsce dziewcząt w finale Dolnośląskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

w Aerobiku Rekreacyjnym

Ø  II miejsce drużyny chłopców w finale Dolnośląskim Halowego Turnieju Piłki Nożnej dzieci do lat 13

Ø  V miejsce Angeliki Ciesielskiej 6c w finale dolnośląskim  XI Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi

Ø  Wyróżnienie w Konkursie Literackim „Inny - nie znaczy gorszy! Wręcz przeciwnie” org. przez Fundację Pomocna Dłoń w Boguszowie-Gorcach – Weronika Szadkowska 5d

Ø  II miejsce w etapie powiatowym Bolesławieckiego Konkursu Matematycznego – Lilla Łomnicka 6c, w finale międzypowiatowym: II miejsce - Z. Zabłocki 6c, III miejsce – Lilla Łomnicka

Ø  II miejsce 3-osobowej drużyny klas młodszych w etapie regionalnym konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć” (Wiktoria Kudzia 1b, Jakub Horodyski 1a, Kornelia Domagała 3c , VII miejsce klas starszych

Ø  Nagroda dla Magdaleny Danieluk 5c w etapie regionalnym V Ogólnopolskiego Konkursu Dziecięcego Rękodzieła Artystycznego i Kartki Wielkanocnej

Ø  Wyróżnienie Pawła Ptaka w rejonowym konkursie plastycznym „Rynek mojego miasta”

Ø  II miejsce w powiatowym konkursie „Barwy Przyrody w mojej miejscowości” – Lilla Łomnicka 6c

Ø  III miejsce drużyny (O. Sadza, L. Łomnicka, A. Krysa) w Powiatowych Biegach na Orientację;

Ø  II miejsce w Regionalnym Konkursie Kolęd – zespół „Promyczek” oraz indywidualnie Dawid Krężel 0b;

Ø  W rejonowym finale NADODRZAŃSKIEGO  KONKURSU  MATEMATYCZNEGO:
Im Z. Zabłocki 6c, IIm M. Sowiecki 4a, L. Łomnicka 6c, III m M. Szymańska 4b,
M. Wojtowicz 5c, R. Stańczyk 6d,

Ø  Nagroda w Powiatowym Przeglądzie Teatru Jednego Aktora „Witajcie w naszej bajce” – Karol Mendruń 4c;

Ø  Nagroda dla Elizy Rott w eliminacjach powiatowych X Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Szkół Podstawowych ora XV Dolnośląskiego Konkursu „Pegazik”

Ø  Wyróżnienie w etapie powiatowym Giełdy Piosenki Turystycznej – zespół koła turystycznego;

Ø  Wyróżnienie Gabrieli Nowak w XVII Dziecięcym Konkursie Wokalnym „O złotą nutkę”

Ø  3 wyróżnienia w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Bezpieczeństwo
w oczach dziecka” – A.Parzyńska 1b, K.Stankiewicz 1b oraz Anita Lis 1a

Ø  I miejsce w Miejsko-Gminnym Konkursie Recytatorskim „Magia Żywego Słowa” – A. Łowicka 4b, III miejsce Karol Mendruń 4c;

Ø  III miejsce drużyny w Mistrzostwach Strefy Legnickiej w Unihokeja, II m
w Mistrzostwach Powiatu;

Ø  II miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Strefy Legnickiej w Mini Piłce Koszykowej, I miejsce w Mistrzostwach Powiatu;

Ø  II miejsce chłopców klas starszych w Mistrzostwach Powiatu Lubińskiego

w Tenisie Stołowym

Ø  III miejsce chłopców w Mistrzostwach Powiatu Lubińskiego w Mini Piłce Ręcznej Chłopców

Ø  III miejsce drużyny w Mistrzostwach Powiatu w Szachach

Ø  III m drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu w Sztafetowych Biegach Przełajowych, V miejsce chłopców;

Ø  III miejsce chłopców oraz IV dziewcząt w Mistrzostwach Powiatu Lubińskiego
w Czwórboju Lekkoatletycznym

Ø  I miejsce w gminnym konkursie plastycznym na kartkę bożonarodzeniową – Maciej Głodny 2a;

Ø  I miejsce Darii Rott, (2c) II miejsce Elizy Rott,(6d) Aleksandry Bryckiej (2c)
i Pawła Kostyszaka w II Gminnym Konkursie „Pokolędujmy razem”

Ø  I miejsce (Grand Prix Ścinawy) w Turnieju Szachowym w kat. Najmłodsi –
A. Parzyńska 1b

Ø  I miejsce drużyny chłopców w Gminnym Noworocznym Turnieju Piłki Nożnej

Ø  I miejsce Szkoły w V Powiatowych Integracyjnych Biegach im. Jana Pawła II

 

OSIĄGNIĘCIA  UCZNIÓW  W  ROKU  SZKOLNYM  2008/2009

  • W Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym ALBUS 2009 laureatami zostali:
    Marek WOJTOWICZ kl.4c, Zbigniew ZABŁOCKI kl. 5c, Lilla Łomnicka 5c, Przemek CHLEBICKI kl.6c oraz DAMIAN  CICHUTA kl. 6a,
    wyróżnienia uzyskali: Kamil Winiarski 5c, Oskar SADZA kl.5b, Karol MACIEJA  kl. 6b, Anna ZAROBNIK kl.6a
  • W Ogólnopolskim Konkursie  JĘZYKA POLSKIEGO ALBUS 2009 laureatami zostali:
    Marek WOJTOWICZ kl.4c, Karolina SZWATA kl. 4d, Daria ŚWIERCZ kl. 5d,  Michał SŁOWIŃSKI kl. 6a, Zuzanna RUDY KL.4b
    wyróżnienia uzyskali: Oskar SADZA kl.5b, Jakub ŻOGALSKI 5d , Dariusz WOJTOWICZ 5d, Aneta WILGOSZ 6c, Weronika SZADKOWSKA kl.4d, Tadeusz MATUSZCZYK kl.4d, Anna TYMKOWSKA kl.4d, Szymon BURCZYC kl.4b, Izabela KOSZTYŁA kl.4c, Wojciech MALCZEWSKI kl.5b, Łukasz PASZKOWIAK kl.6b, 
  • W Ogólnopolskim Konkursie  JĘZYKA NIEMIECKIEGO  ALBUS 2009 laureatami zostali: Kasia  MUM  kl.5B i  Adrian GODZINA 6B, 
    wyróżnienia uzyskali: Oskar SADZA kl.5b i Przemysław CHLEBICKI kl. 6b
  • W XVIII Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim dla Dzieci w Poznaniu - wyróżnienie dla Pauliny PYRY kl.6a
  • Wyróżnienie Michała Słowińskiego w  Ogólnopolskim Konkursie Języka Angielskiego FOX
  • Wyróżnienie dla Izabeli Spirowskiej w IV Ogólnopolskim Konkursie Dziecięcego Rękodzieła Artystycznego i Kartki Wielkanocnej „Wiosna”
  • Wyróżnienie Wiktorii MATUSZCZYK kl. 2c w Ogólnopolskim Konkursie Czytelniczym STYPENDIADA 2009
  • Wyróżnienie Marty BĄK kl.3b w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym  STYPENDIADA
  • III m drużyny z oddziałów zerowych (Szymon OLEK 0A, Wiktoria Kudzia oraz Jakub Horodyski) w finale wojewódzkim konkursu „Uczę się bezpieczne żyć” oraz I miejsce w etapie regionalnym,
  • I miejsce drużyny z klas starszych (Beata ROMAŃSKA, Maciej KRAJKA, Oskar SADZA) w etapie regionalnym konkursu „Uczę się bezpiecznie żyć”, zakwalifikowanie się do finału
  • I m. drużyny z klas starszych (Beata Romańska 6b, Oskar Sadza 5b oraz Karol Postoł 5b)  w 41 Młodzieżowej Olimpiadzie Krajoznawczej Dolnego Śląska
  • Wyróżnienie specjalne dla gazetki szkolnej SZKOLNIAK  w XV Przeglądzie Gazetek i Wydawnictw Szkolnych w Legnicy
  • W regionalnym konkursie plastycznym „90 lat TPD w służbie dziecka”- III m Piotra JAIŃSKIEGO (3b) oraz wyróżnienie Marty DUDEK (3b)
  • W finale międzypowiatowym Bolesławieckiego Konkursu Matematycznego:
    laureatem został Damian CICHUTA,   a w etapie powiatowym: I m Damian CICHUTA 6a, II m Anna ZAROBNIK 6a, III m Olga HROMIAK 5c i  Katarzyna SPIROWSKA 6c.
  •  I m Macieja Krajki kl. 6d w Rejonowym Konkursie Poezji Śpiewanej w Kątach Wrocławskich
  • I miejsce Gabrysi Nowak z kl. I c w V Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej w Wołowie
  • Wyróżnienie Anny Zarobnik w Konkursie Diecezjalnym „Święty Franciszek i przyjaciele”
  • I miejsce Pawła GRUNTA 6a w Finale Wojewódzkim X Dolnośląskich Igrzysk LZS i Mieszkańców Wsi w Dobromilu
  • IV miejsce drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Dolnego Śląska w Aerobiku Rekreacyjnym

 

OSIĄGNIĘCIA  UCZNIÓW  W  ROKU  SZKOLNYM  2007/2008

  • Nagrody w Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym  „Albus 2008”: Lilla Łomnicka, Oskar Sadza i Zbigniew Zabłocki – laureaci, 9 wyróżnień
  • Wyróżnienia Marka Wojtowicza i Marka Kaczmarczyka w  Ogólnopolskim Konkursie Matematycznym  „Kangur 2008”
  • Wyróżnienie Klaudii Kozak w Ogólnopolskim konkursie plastycznym „Historia Polski karpiem pisana”
  • Wyróżnienie Maryny Szulc w Ogólnopolskim Konkursie grafiki komputerowej „Bezpieczna droga do szkoły”
  • Wyróżnienie Izabeli Spirowskiej w III Ogólnopolskim Konkursie Rękodzieła Artystycznego i Kartki Wielkanocnej
  • Im Karoliny Rudy w Wojewódzkim Konkursie Poezji Patriotycznej i Religijnej
  • Im Karoliny Rudy, II m Kamili Kulczyckiej w finale VIII Regionalnego Konkursu Recytatorskiego Szkół Podstawowych oraz XIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik”
  • Im Mateusza Pawlikowskiego w etapie wojewódzkim Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „TĘCZA”
  • Im drużyny dziewcząt w Dolnośląskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Rekreacyjnym
  • laureci finału Bolesławieckiego Konkursu Matematycznego: Jakub Pawłowski, Marek Kaczmarczyk, Marola Duda, Kamila Kulczycka
  • finalista etapu ogólnopolskiego XXII Międzynarodowych Mistrzostw w Grach Matematycznych i Logicznych - Zbigniew Zabłocki
  • Zakwalifikowanie się drużyny kl.5-6 do półfinału VII edycji Dolnośląskich Meczów Matematycznych
  • Im Weroniki Feliszek, IIIm Karola Pyzio w Finale Strefowym VIII Dolnośląskich Igrzysk LZS  w Dobromilu
  • Im w Barbary Biniek i Dawida Bekalarczyk Powiatowym Konkursie „Poznajemy Ojcowiznę, wyróżnienie w finale wojewódzkim
  • opracowanie i wdrożenie do realizacji projektu „Creating Comics” w ramach programu English Teaching – UZYSKANIE dofinansowania Polsko-Amerykańskej Fundacji Wolności NIDA
  • realizacja projektu „Być jak On, czyli śladami Jana Pawła II” w ramach „Programu wycieczek edukacyjnych dla dzieci i młodzieży do miejsc pamięci narodowej” – uzyskanie dofinansowania z MEN
  • Przygotowanie projektu „Razem ku zdrowiu” - utworzenie, wyposażenie specjalistycznej sali do zajęć korekcyjno-kompensacyjnej oraz do pracy z uczniami dyspanseryjnymi.
  • Udział w programie prowadzonym przez WOŚP „Ratujemy i uczymy się ratować”
  • Szkoła uzyskała w b.r. certyfikat „Szkoły Dbającej o Bezpieczeństwo” oraz certyfikat uczestnictwa w kampanii „Szkoła bez przemocy” przyznane przez Kuratorium Oświaty i Wychowania we Wrocławiu.

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Ścinawie
    ul. Królowej Jadwigi 9
    59-330 Ścinawa
  • tel.76 841-26-46
    fax 76 841 26 48
    wicedyrektor SP3 76 759 10 83
    Księgowa Zespołu Placówek Oświatowych
    76 759 10 54
    księgowa i FAX 76 759 10 62
    księgowość płace 76 759 10 77
    kierownik gospodarczy 76 759 10 58
    pedagog 76 841 26 25
    psycholog 76 753 87 54
    świetlica 76 759 10 57
    intendent 76 759 10 64
    sala gimnastyczna 76 753 87 43
    kotłownia 76 753 87 44

Galeria zdjęć