• Już wkrótce

      Strona jest w trakcie tworzenia

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Ścinawie
      • sp3@scinawa.pl
      • tel.76 841-26-46 fax 76 841 26 48 wicedyrektor SP3 76 759 10 83 Księgowa Zespołu Placówek Oświatowych 76 759 10 54 księgowa i FAX 76 759 10 62 księgowość płace 76 759 10 77 kierownik gospodarczy 76 759 10 58 pedagog 76 841 26 25 psycholog 76 753 87 54 świetlica 76 759 10 57 intendent 76 759 10 64 sala gimnastyczna 76 753 87 43 kotłownia 76 753 87 44
      • ul. Królowej Jadwigi 9 59-330 Ścinawa
      • Bank Spółdzielczy Wschowa oddział Ścinawa 92  8669  0001  2035  0351  9332  0001
      • Jolanta Szulc dyrektor ZPO - j.szulc@zposcinawa.pl Ewa Krajka pedagog - e.krajka@zposcinawa.pl Anna Janik-Wawrzynowicz pedagog - a.janik@zposcinawa.pl Anna Kraśniańska logopeda - a.krasnianska@zposcinawa.pl Aleksander Płotnicki psycholog - a.plotnicki@zposcinawa.pl Henryka Podbucka kadrowa - h.podbucka@zposcinawa.pl Jacek Kuczyński kierownik administracyjno-gospodarczy - j.kuczynski@zposcinawa.pl Krystyna Terech referent ds. gospodarczych - k.terech@zposcinawa.pl Jadwiga Starostka intendent - j.starostka@zposcinawa.pl
    • Logowanie