Polityka prywatności

Ochrona danych osobowych na stronach EduPage traktowana jest bardzo poważnie. Odwiedź stronę poniżej, aby dowiedzieć się w jaki sposób chronione są Twoje dane osobowe: Polityka prywatności

EduPage and the GDPR

Aby dowiedzieć się, w jaki sposób strony EduPage spełniają wymogi RODO, odwiedź stronę poniżej: edupage.org/gdpr

    • Kontakty

      • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Ścinawie
      • sp3@scinawa.pl
      • Sekretariat ZPO - tel. 76 841-26-46 Wicedyrektor SP3 - tel. 76 759 10 83 Główna Księgowa ZPO - tel. 76 759 10 54 księgowa - tel. 76 759 10 62 księgowość/ płace - tel. 76 759 10 77 kierownik gospodarczy - tel. 76 759 10 58 pedagog - tel. 76 841 26 25 psycholog - tel 76 753 87 54 świetlica - tel 76 759 10 57 intendent - tel. 76 759 10 64 sala gimnastyczna - tel. 76 753 87 43 kotłownia -tel. 76 753 87 44
      • ul. Królowej Jadwigi 9 59-330 Ścinawa
      • Bank Spółdzielczy Wschowa oddział Ścinawa 92  8669  0001  2035  0351  9332  0001
      • Jolanta Szulc dyrektor ZPO - j.szulc@zposcinawa.pl Ewa Krajka pedagog - e.krajka@zposcinawa.pl Anna Janik-Wawrzynowicz pedagog - a.janik@zposcinawa.pl Anna Kraśniańska logopeda - a.krasnianska@zposcinawa.pl Aleksander Płotnicki psycholog - a.plotnicki@zposcinawa.pl Henryka Podbucka kadrowa - h.podbucka@zposcinawa.pl Jacek Kuczyński kierownik administracyjno-gospodarczy - j.kuczynski@zposcinawa.pl Krystyna Terech referent ds. gospodarczych - k.terech@zposcinawa.pl Jadwiga Starostka intendent - j.starostka@zposcinawa.pl
    • Logowanie