Nawigacja

 • List Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej z 19 maja 2017 r. skierowany do rodziców, który podsumowuje pierwszy i najważniejszy etap wprowadzania zmian w polskiej oświacie.

 •  19 maja klasy 4b i 4d wyjechały na wycieczkę do Krasiejowa koło Opola. Na miejscu uczniowie naszej szkoły zwiedzali Park Nauki i Edukacji, Jura Park, Pawilon Paleontologiczny oraz Oceanarium 3D. Na uczniów czekał również Park Rozrywki z szalonymi przejażdżkami. Pogoda i dobre humory dopisywały przez cały dzień. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii Wycieczka do Krasiejowa.

 • 22.05.2017

  W dniu 19 maja 2017r. uczniowie klas: 5a, 5b i 5c oraz kl. 6b uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego. Naukowcy przygotowali lekcje muzealne dotyczące dwóch tematów: dla piątoklasistów były to ciekawostki ze świata płazów i gadów, natomiast szóstoklasiści zajmowali się różnorodnością królestwa zwierząt. Do dyspozycji uczniów były zasoby Muzeum Przyrodniczego prezentującego największą w Polsce ekspozycję przyrodniczą. Wszystkich zachwycił szkielet wieloryba - jedyny w kraju kompletny szkielet płetwala błękitnego, największego zwierzęcia, jakie kiedykolwiek żyło na Ziemi. Imponująco prezentowała się ogromna czaszka wymarłego tura, najlepiej zachowana w kraju. Nie lada ciekawostką wśród parzystokopytnych okazał się kompletny szkielet wymarłego jelenia olbrzymiego.Po lekcjach muzealnych przyszedł czas na spacer alejkami Ogrodu Botanicznego - oazy piękna i spokoju w sercu wielkiego Wrocławia. Relaks dostarczył wielu wrażeń estetycznych  i dydaktycznych z zakresu biologii oraz historii, ponieważ to " żywe muzeum ", jakim jest ogród, znajduje się w obrębie Ostrowa Tumskiego, w pobliżu Katedry Św. Jana Chrzciciela i kościoła Św. Krzyża. Kolejną atrakcją wycieczki był wjazd na wieżę gotyckiej Katedry Wrocławskiej i możliwość podziwiania panoramy Wrocławia. W drodze powrotnej udało się obejrzeć największy na świecie, barokowy pomnik Św. Jana Nepomucena, mieszczący się przed kościołem Św. Krzyża, w którym w XVI w. kanonikiem był Mikołaj Kopernik. Pełni przyrodniczo - historycznych wrażeń , dobrego nastroju i lekkiej opalenizny wróciliśmy do Ścinawy. 
  ORGANIZATORZY: Marzena Majewska, Iwona Ratajczak

  Zdjęcia w galerii „Warsztaty w Muzeum Przyrodniczym Uniwersytetu Wrocławskiego".

 • Dnia 17 maja 2017r w Szkole Podstawowej nr 5 w Lubinie odbył się powiatowy konkurs „Matematyka nie zna granic” Naszą szkołę reprezentowała Ola Tylman z klasy 5c.  W ciekawie zorganizowanym konkursie piątoklasiści z 11 szkół powiatu zmierzyli się z zadaniami, które wymagały różnych wiadomości, zdolności i umiejętności – logicznego myślenia, kreatywności, zdolności językowych, a także poczucia humoru, umiejętności zabawy, po prostu... wszystkiego, zgodnie z formułą konkursu „Matematyka nie zna granic". Zadania stawiane przed zawodnikami zaskakiwały i pozwalały spojrzeć na matematykę inaczej. Jedno z zadań podane było z języku hiszpańskim, a uczniowie korzystając z przygotowanego słowniczka mieli je rozwiązać i podać wynik w tym języku. W wyniku emocjonującej rywalizacji uczennica naszej szkoły zdobywała 55punkrów i zajęła II miejsce, przegrywając z najlepszym zawodnikiem (SP 10 Lubin) tylko o 0,5 punktu. Konkurs wsparli liczni sponsorzy, toteż na wszystkich czekały cenne nagrody.

  Dorota Wozowczyk

  Zdjęcia w galerii „Matematyka nie zna granic”.

 • W miesiącu maju uczniowie klasy III d udali się z życzeniami do ścinawskich strażaków z okazji Ich święta - Dnia Strażaka.
  Uczniowie wręczyli strażakom niezwykły prezent - wiersz napisany specjalnie dla Nich.
  Zdjęcia w galerii Uczniowski Dzień Strażaka.pochodzą ze strony OSP Ścinawa.

   

 • Dnia 10.05.2017 dzieci z zerówek udały się na wycieczkę do Ochotniczej Straży Pożarnej w Ścinawie. Swoją wizytą chcieliśmy uczcić Święto Strażaka, złożyliśmy życzenia oraz wręczyliśmy laurki. Dzięki życzliwości strażaków dzieci obejrzały samochody, sprzęt strażacki oraz zwiedziły budynek straży. Zapoznano dzieci z zawodem strażaka. Niebywałą atrakcją dla uczniów była możliwość przymierzenia hełmu strażackiego, przebywanie w wozie strażackim. Strażacy zaprezentowali dzieciom próbny alarm oraz sprzęt, którego używają w trudnych warunkach. Zadowoleni i pełni wrażeń wróciliśmy do szkoły. A oto nasze wspomnienia...

  Zdjęcia w galerii Wycieczka "Zerówek" do Straży Pożarnej.

 • Kolejny już raz członkowie kół ekologicznych z klas I – VI zostali zaproszeni przez przedstawicieli Koła Wędkarskiego w Ścinawie do wspólnego udziału w akcji ekologicznej TYDZIEŃ  CZYSTOŚCI  WÓD. W tym roku udało się zorganizować wielkie sprzątanie terenów wokół zbiorników wodnych w okolicy Ścinawy  22 KWIETNIA – w  DZIEŃ  ZIEMI. Uczniowie jak zwykle z wielkim zaangażowaniem przystąpili do porządkowania terenów wokół  akwenów.  Po skończonej pracy zmęczone dzieci były z siebie dumne patrząc na worki pełne różnych odpadów.  Tradycyjnie po praktycznych działaniach na uczniów czekał kolejny etap – „mały sprawdzian” - zagadki o tematyce przyrodniczo – ekologicznej. Uczniowie świetnie poradzili sobie i z tym zadaniem. Po rozwiązaniu zagadek uczniowie losowali nagrody rzeczowe. W czasie pracy pogoda nas nie rozpieszczała dlatego na koniec na zmęczone dzieci czekał gorący poczęstunek – pieczona kiełbaska.

  Uczniowie biorąc udział w akcji ekologicznej mieli świadomość, że dbałość o własne środowisko jest nie tylko sprawą dorosłych. Wiedzą, że już od najmłodszych lat człowiek ma wpływ na funkcjonowanie środowiska oraz jest od niego uzależniony.

  Opiekunowie kół: p. Ewa Krygiel,  p. Marzena Majewska.

  Zdjęcia w galerii DZIEŃ ZIEMI 2017.

 •   24 kwietnia 2017 roku w hali MCS we Wrocławiu odbył się Dolnośląski Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady oraz Licealiady w Aerobiku Rekreacyjnym. Tradycją już stał się udział naszych Szkół w tych zawodach. Przygotowania do takiej rywalizacji nie należą do łatwych. Aby stworzyć dobry układ, potrzeba wiele pracy i zaangażowania uczestników i trenera. Zawody wymagają wysokiej sprawności fizycznej i precyzji w wykonywaniu wszystkich elementów obowiązkowych, do których należą: pompki, brzuszki, pajace, element równoważny oraz zmiany ustawienia zespołu. Komisja sędziowska kładzie ogromny nacisk na technikę, jak również na wykonanie układu, w której liczy się choreografia oraz synchronizacja. Pani Bożena Herman stanęła w tym roku przed ogromnym wyzwaniem. Musiała stworzyć dwa różne układy aerobiku, ponieważ oprócz dziewcząt ze Szkoły Podstawowej pod jej skrzydła trafiły również gimnazjalistki.

  I jest udało się!!!!!! W tym roku dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie w składzie: Godzina Natalia, Skrzypek Laura, Kowalska Maja oraz Martyna Ewelina po raz trzeci stanęły na najwyższym stopniu podium, zdobywając w ten sposób tytuł Mistrzyń Dolnego Śląska w Aerobiku Rekreacyjnym. Natomiast ich starsze koleżanki: Golańska Katarzyna, Jędryka Amelia, Kras Natalia, Lis Kalina, Martyna Paulina oraz Rzeszowska Julia, uczennice Gimnazjum w Ścinawie, po równie emocjonującej i zaciętej walce, stanęły na drugim stopniu podium i tym sposobem wywalczyły tytuł Wicemistrzyń Dolnego Śląska w Aerobiku Rekreacyjnym.

  Absolwentki naszych szkół kontynuują tradycję startu w tych zawodach. Uczennice II LO w Lubinie, mieszkanki Ścinawy, wywalczyły tytuł Mistrzyń Dolnego Ślaska w Aerobiku Rekreacyjnym. Oto skład drużyny: Jagoda Baran, Klaudia Kozak, Magdalena Siwak, Weronika Szadkowska, Bernadeta Sztaba,  Anna Tymkowska. 

  Zdjęcia w galerii Dolnośląski Finał Igrzysk w Aerobiku Rekreacyjnym .

 • Wyprawa do Krainy Baśni Andersena ucznia klasy 5a …nagrodzona przez Prezydenta Miasta Radomia.

         

         Od kilku lat uczniowie naszej szkoły biorą udział w Ogólnopolskim Konkursie Literackim „I ty możesz zostać baśniopisarzem”, organizowanym przez Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 im. Hansa Christiana Andersena w Radomiu  i Stowarzyszenie Przyjaciele Szkoły w Borkach. Jego celem jest propagowanie twórczości Andersena oraz uniwersalnych wartości zawartych w jego baśniach. Ponadto uczniowie  klas 4-6 w napisanych utworach muszą przedstawić elementy wiedzy o tradycji i kulturze  swojego regionu.

          Miło nam poinformować, że w kwietniu, podczas X jubileuszowej edycji konkursu, Nagrodę Prezydenta Miasta Radomia Pana Radosława Witkowskiego otrzymał uczeń klasy 5a Oliwer Magoń. Gratulujemy tak prestiżowej nagrody i cennych nagród rzeczowych oraz życzymy autorowi kolejnych sukcesów literackich.

          Warto podkreślić, że jest to kolejny sukces ucznia w tym roku szkolnym, wcześniej został on bowiem laureatem Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Pod dobrą opieką”, który został zorganizowany w ramach kampanii edukacyjno-profilaktycznej Zachowaj Trzeźwy Umysł. Opiekę polonistyczną nad Oliwerem sprawuje Pani Iwona Ratajczak.

            Na zakończenie przypominamy wszystkim uczniom, że kolejna edycja konkursu „I ty możesz zostać baśniopisarzem” już za rok, od dzisiaj warto więc zacząć czytać baśnie Hansa Christiana Andersena. Zapraszamy do szkolnej biblioteki i życzymy przyjemnej lektury!

 • W kwietniu 2017 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w eliminacjach szkolnych kolejnej edycji Internetowego Konkursu Grafiki Komputerowej „Bezpieczna droga do szkoły”. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 1 w Jaworze. Jest to konkurs ogólnopolski, międzyprzedmiotowy, zawierający elementy plastyki, techniki oraz informatyki, przeznaczony dla wszystkich uczniów szkół podstawowych.
  Celem konkursu jest:
  - popularyzacja technologii informacyjnej poprzez zabawę,
  - wykorzystanie praktyczne umiejętności nabytych na lekcjach,
  - popularyzacja Internetu jako nośnika informacji,
  - wykorzystanie programu rysunkowego Paint,
  - popularyzacja bezpieczeństwa ruchu drogowego.
  Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach: klas I – III oraz klas IV – VI. Wzięło w nim udział łącznie 14 uczniów. Uczestnicy wykonywali swoje prace w edytorze grafiki Paint, a następnie przesyłali rozwiązania na platformę edukacyjną Fronter.
              W wyniku rywalizacji najlepszymi w szkole okazali się:
  W klasach I – III:
  Nikola Huczko            kl. 3e               I miejsce
  Michał Musiał             kl. 3a               II miejsce
  Aleksandra Lis            kl. 3b               III miejsce
  Zuzanna Honczaryk    kl. 3b               wyróżnienie
  W klasach IV – VI:
  Jakub Sroka               kl. 4c               I miejsce
  Wiktoria Warcholik     kl. 6c               II miejsce
  Julia Romańska           kl. 6c               III miejsce
  Agata Solińska            kl. 4c               wyróżnienie
  Weronika Pawlikowska kl. 6b             wyróżnienie
  Prace wymienionych uczniów zostały przesłane do organizatora. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 26 maja 2017 r. Nagrody zostaną wręczone na uroczystym pokazie prac 7 czerwca 2017 r.
  Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zorganizowania prezentacji prac konkursowych (wystawę pokonkursową) oraz publikację wyników konkursu i wybranych prac w prasie lokalnej i Internecie.
  Gratulujemy
  Organizatorzy eliminacji szkolnych  Zbigniew Tymkowski i Iwona Weres
 •    Dzień 28 kwietnia 2017r. w naszej szkole poświęcony był ekologicznym zmaganiom szóstoklasistów, którzy reprezentowali SP-3 w Ścinawie oraz Szkołę Podstawową w Wińsku. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach: indywidualnie oraz zespołowo.

  Dotyczyła ogólnej wiedzy o Ziemi, czyli sprawdzała znajomość osobliwości naszej planety, umiejętność odczytywania map i rozwiązywania zadań problemowych związanych z ruchami Ziemi. Drużyna z każdej szkoły przygotowała na zakończenie prezentację multimedialną, która wyjaśniała hasło konkursu "Ziemia - nasza planeta". Jury przyznało nagrody indywidualne i zespołowe z uwzględnieniem oryginalnej animacji oraz interesującego przekazu. Coroczne spotkania młodych przyrodników przebiegają w atmosferze integracji, konkurencji i uwrażliwienia na potrzeby Ziemi. Ciekawym akcentem okazał się montaż słowno - muzyczny pod hasłem " Jak rozweselić Ziemię?" w wykonaniu uczniów klas 1b i 4b, którzy przekazali zgromadzonym idee ochrony Ziemi.

        ORGANIZATORZY Marzena Majewska, Ewa Krygiel

  Zdjęcia w galerii XI MIĘDZYGMINNY KONKURS EKOLOGICZNY.

 •      Aleksandra Tylman zdobyła główną nagrodę w rejonowym finale Nadodrzańskiego Konkursu Matematycznego uzyskując maksymalną liczbę punktów na poziomie klas piątych. W konkursie, który w tym roku odbył się w Szkole Podstawowej w Siedlcach, startowali najlepsi matematycy z 11 szkół podstawowych rejonu, w tym z dwóch lubińskich: Szkoły Podstawowej nr 14 oraz Szkoły Społecznej. Udział wzięły również szkoły z Tymowej, Rudnej, Raszówki, Krzeczyna Wielkiego, Krzelowa, Siedlec, Orzeszkowa i Szklar Górnych. Nauczyciele już od 13 lat współpracują przy organizacji konkursu, a finał corocznie odbywa się we wspaniałej oprawie, co w tym roku zapewniła nam ją bardzo gościnna szkoła w Siedlcach. Imprezę uświetniły występy wokalne utalentowanych dzieci ze szkoły, a na finalistów czekały atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz sowity poczęstunek.
  Z naszej szkoły po dwóch wcześniejszych etapach do finału zakwalifikowało się 6 osób z klas 4-6 i każda z nich przyjechała z dyplomem i nagrodą. A oto szczegółowe wyniki tych uczniów:
  I miejsce: Aleksandra TYLMAN kl. 5c oraz Patryk WIEWIÓRKA kl.5b
  II  miejsce: Piotr MUSIELAK kl.4c
  III miejsce: Julia ROMAŃSKA kl.6c
  VI miejsce: Adrian WILCZEK kl.4a i Aleksandra SAJAK kl.6b
  Gratulacje!
  Koordynator Nadodrzańskiego Konkursu Matematycznego Dorota Wozowczyk
 • Dlaczego Światowy Dzień Książki obchodzimy 23 kwietnia?

  Zapraszamy do przeczytania artykułu na temat Światowego Dnia Książki, który zamieszczony został w zakładce STREFA UCZNIA - "Ciekawe wypracowania".

 • REKRUTACJA 2017/2018

  Dyrekcja Zespołu Placówek Oświatowych w Ścinawie  ogłasza nabór dzieci
  •     do Przedszkola Publicznego w Ścinawie -  termin: od dnia 15 marca do 31 marca 2017 r.
  •     do oddziałów przedszkolnych w Szkole Podstawowej nr 3 w Ścinawie - termin: od dnia 15 marca do 31 marca 2017 r.
  •     do klasy pierwszej Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie - termin: od dnia 13 marca do 31 marca 2017 r.
  Wszelkie informacje na stronie internetowej szkoły http://sp3scinawa.edupage.org lub pod telefonem 76 8412 646
  PLIKI DO POBRANIA:
 • Warto czytać baśnie…

  „Baśnie są bardziej niż prawdziwe,

  nie dlatego że mówią nam, że istnieją smoki,

  ale uświadamiają, że można je pokonać”.

  /G.K. Chesterton/

   

  Dnia 19 kwietnia 2017 r. odbył się w naszej szkole „Szkolny konkurs na temat baśni” dla uczniów klas czwartych. Uczniowie otrzymali listę utworów, które należało przeczytać przygotowując się do konkursu. Następnie przedstawiciele klas, którzy wykazali się największą wiedzą, przystąpili do drugiego etapu rywalizacji. Mieli za zadanie rozwiązanie testu dotyczącego znajomości treści baśni H. CH. Andersena, braci Grimm i CH. Perault’a. Ponadto musieli wykazać się znajomością cech gatunkowych baśni. Pytania miały zróżnicowany poziom trudności.

  Wyniki konkursu:

  I miejsce zajęła Agata Solińska, 4c-31,5 pkt

  II miejsce zajął Piotr Musielak, 4c-26 pkt

  III miejsce- ex aequo Adrian Wilczek 4a- i Wiktor Porzeżyński, 4b - 24,5 pkt

  Wyróżnienia otrzymali:

  Kacper Moskal, klasa 4a

  Dominika Siwak, klasa 4b

  Malwina Cuber, klasa 4c

        Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom konkursu! Pragniemy nadmienić, że zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy zaś dostali drobne upominki i pamiątkowe dyplomy.

      Konkurs przygotowały Panie Iwona  Ratajczak i Iwona Weres w ramach działań na rzecz promowania czytelnictwa wśród uczniów naszej szkoły.

 • 21 kwietnia 2017r. pojechaliśmy na wycieczkę do malowniczej wsi Borówki na skraju Przemkowskiego Parku Krajobrazowego. Pod czujnym okiem gospodyni Wrzosowej Chaty uczestniczyliśmy w warsztatach edukacyjnych – wykonaliśmy aromatyczne olejki kąpielowe i pyszne litewskie podpłomyki. Piekliśmy kiełbaski i obserwowaliśmy zwierzęta: daniele, kozy, owce i konie. Wycieczka była udana i pełna wrażeń. 
  Uczniowie kl. 3d i 3e
  Zdjęcia w galerii Wycieczka do wsi Borówki.
 • Dnia  11 kwietnia odbył się w naszej szkole montaż słowno - muzyczny "Zbawienie przyszło przez krzyż" w wykonaniu uczniów z klasy 6b i 5c. Wystep został ubogacony śpiewem zespołu "Promyczek". Były to chwile przedświątecznej zadumy nad wydarzeniami Wielkiego Tygodnia i Wielkiej Nocy.     Zdjęcia w galerii "Zbawienie przyszło przez krzyż".

 •      Dzień przed świąteczną przerwą wielkanocną, w Szkole Podstawowej Nr 3 w Ścinawie, odbył się montaż słowno-muzyczny, zatytułowany „Wielkanocne zwyczaje”

       Wielkanoc to najstarsze i najważniejsze święto w religii chrześcijańskiej. Ten radosny czas obfituje w wiele zwyczajów, umacnia przywiązanie do rodzinnych tradycji. Program przygotowany przez pierwszoklasistów przypomniał, jak ważne są to Święta i jak kultura polska przez wieki wzbogacała je wieloma zwyczajami i obrzędami.

  Widzowie mogli aktywnie uczestniczyć w przedstawieniu rozwiązując zagadki i śpiewając piosenki. Usłyszeliśmy m.in.: „Wesołego Alleluja”, „Wełniany baranek”, „Pisanki”, „Kurczątka” oraz „Lany poniedziałek”.

        Na zakończenie wystąpił zajączek, który życzył zdrowia, szczęścia i marzeń spełnienia. W związku z wielkanocnymi świętami obdarował słodkimi prezentami.

   

  Zdjęcia w galerii „Wielkanocne zwyczaje” .

 • 10 kwietnia 2017r. uczniowie naszej szkoły zostali zaproszeni do udziału w konkursie „Tradycje Świąt Wielkanocnych”, który został zorganizowany przez Miejsko-Gminną Bibliotekę Publiczną w Ścinawie. W zmaganiach uczestniczyło 12 drużyn z klas 4-6 naszej szkoły, każda z nich składała się z trzech zawodników.

  Celem konkursu było zachęcenie uczniów do poznania tradycji świątecznych charakterystycznych dla kultury polskiej oraz propagowanie symboliki i narodowego charakteru tych świąt.

  Uczestnicy mieli do zrealizowania 5 zadań konkursowych związanych ze świętami, takich jak: udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące Wielkanocy, wykonanie koszyczka wielkanocnego z szablonu, ozdobienie jajek według własnego pomysłu, narysowanie na kartce symboli wielkanocnych oraz… wyścig z jajkiem na łyżce. Ta konkurencja wzbudziła najwięcej emocji wśród uczniów i najbardziej rozweseliła uczestników.

  O zwycięstwie drużyny zadecydowała ogólna liczba zdobytych punktów. Uczniowie wykazali się sporą wiedzą na temat Świąt Wielkanocnych. Wykonali ładne koszyczki, które pomysłowo ozdobili oraz wykazali się talentem plastycznym podczas ozdabiania jaj, z wykorzystaniem dostarczonych przez organizatorów konkursu materiałów. Z wielkim zaangażowaniem wykonywali kolejne zadania w wyznaczonym czasie. Na koniec zaś usłyszeli werdykt jury.

  I miejsce zajęła drużyna w składzie: Oliwia Sośnicka,kl.6b,Wiktoria Pędzikowska, kl.6b, Aleksandra Pawluk, kl. 6c.

  II miejsce drużyna w składzie: Alicja Szmigielska, kl. 6c, Gracjan Linkiewicz, kl. 6c, Igor Gacura, kl. 6c.

  III miejsce ex aequo drużyna w składzie: Filip Dziuba, kl. 6b, Angelika Czech, kl. 6b, Weronika Pawlikowska, kl. 6b

  oraz Marlena Budzińska, kl. 6d, Maciej Kołodziej, kl. 6b, Dominika Lipnicka, kl. 6d.

   

  Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali natomiast słodkie upominki –czekoladowe jajka oraz pamiątkowe dyplomy i kalendarzyki.

  Serdecznie gratulujemy laureatom i uczestnikom zmagań!

  Składamy gorące podziękowania dla Pani Dyrektor Miejsko -Gminnej Biblioteki Publicznej w Ścinawie za zaproszenie uczniów naszej szkoły do udziału w konkursie, który poszerzył ich wiedzę na temat pięknych tradycji związanych ze Świętami Wielkanocnymi.

  Galeria  Prace uczniów związane z Wielkanocą, zdjecia z konkursu.

 • " III Olimpiada Wiedzy o KGHM i Regionie".

      Julia Zdobylak uczennica kl. 6b zajęła I miejsce w Szkolnym Konkursie " Wiedzy o KGHM i Regionie". W ten sposób zakwalifikowała się do międzyszkolnego etapu konkursu organizowanego przez Towarzystwo Jana Wyżykowskiego w Sieroszowicach. Pragniemy poinformować, że w dniu 3 kwietnia 2017r., Julia Zdobylak została zakwalifikowana do " Finału III Olimpiady Wiedzy o KGHM i Regionie". Kolejne zmagania z historią KGHM odbędą się 12 maja 2017r., na które Julia wybierze się do Sali Miedziowej w Sieroszowicach.
  Gratulujemy i życzymy Julii powodzenia!
strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Ścinawie
  ul. Królowej Jadwigi 9
  59-330 Ścinawa
 • tel.76 841-26-46
  fax 76 841 26 48
  wicedyrektor SP3 76 759 10 83
  Księgowa Zespołu Placówek Oświatowych
  76 759 10 54
  księgowa i FAX 76 759 10 62
  księgowość płace 76 759 10 77
  kierownik gospodarczy 76 759 10 58
  pedagog 76 841 26 25
  psycholog 76 753 87 54
  świetlica 76 759 10 57
  intendent 76 759 10 64
  sala gimnastyczna 76 753 87 43
  kotłownia 76 753 87 44

Galeria zdjęć