Nawigacja

 • Stołówka szkolna czynna od 07.09. 2017 CENA OBIADÓW w zakładce „Stołówka szkolna”

 • ZESTAW PODRĘCZNIKÓW OBOWIĄZUJĄCY W ROKU SZKOLNYM 2017/2018 W OŚMIOLETNIEJ SZKOLE PODSTAWOWEJ

 • BEZPIECZNE WAKACJE

  W okresie wakacyjnym część dzieci wyjedzie na kolonie, czy obozy, a część pozostanie w domach. Mając na uwadze dobro przedstawiamy kilka rad, które mogą ochronić przed nieprzyjemnymi wakacyjnymi sytuacjami.

  • Rozważnie korzystajcie ze wszystkich przyjemności, jakich dostarczają wakacje!

  • Zawsze informujcie swoich rodziców o tym - gdzie i z kim przebywacie!

  • Na zabawy wybierajcie jedynie bezpieczne miejsca – z dala od jezdni, torów kolejowych, wykopów...

  • Jeżdżąc na rowerze, rolkach, hulajnodze czy desce – nie traktujcie jezdni jak placu zabaw!

  • Kąpcie się jedynie w miejscach do tego wyznaczonych – strzeżonych kąpieliskach pod opieką ratowników lub osób dorosłych !

  • Bądźcie ostrożni wobec zwierząt – nawet najbardziej łagodne bywają niebezpieczne!

  • Nie korzystajcie z propozycji przejażdżki lub spaceru z nieznajomym!

  • Pozostając samodzielnie w mieszkaniu – ostrożnie obchodźcie się z urządzeniami elektrycznymi i gazowymi!

  • Nigdy nie bawcie się ogniem – ogniska rozpalajcie w miejscach wyznaczonych, zawsze w obecności osób dorosłych!

  • Zawsze mówcie "NIE" gdy nie zgadzacie się z szalonymi pomysłami i propozycjami swoich kolegów!

  • Uczestnicząc w pracach polowych – zachowajcie szczególną ostrożność nie dotykajcie maszyn i urządzeń będących w ruchu i pod napięciem!

  • Zawsze dbajcie o środowisko naturalne - nie niszczcie i nie zaśmiecajcie otoczenia, w którym przebywacie!

  • Zawsze pamiętajcie, że pewność siebie i lekkomyślność nie wróżą nic dobrego!

  Zarówno kiedy poczujemy się zagrożeni, jak i w razie popełniania przestępstwa, nie wahajmy się zwrócić o pomoc. Taki przypadek należy zgłosić znajdującemu się w pobliżu policjantowi, do najbliższej jednostki Policji lub telefonicznie pod numer 997 lub 112.
   

 • Zabierz książkę na wakacje, czyli zawsze jest pora… na czytanie.

  W tym roku szczególnie wiele uwagi poświęciliśmy upowszechnianiu czytelnictwa  wśród uczniów naszej szkoły. Cieszymy się, że możemy odnotować sukces-wzrost czytelnictwa! Z przyjemnością informujemy, że prawie wszyscy uczniowie korzystają z naszej szkolnej biblioteki . Uczniowie coraz chętniej czytają i wypożyczają dużo książek.

  Wkrótce rozpoczynają się wakacje, na które wszyscy czekają z niecierpliwością. Mamy nadzieję, że czas wolny od nauki, nie będzie czasem wolnym od przygody z książką. Nikogo przecież nie trzeba przekonywać, że warto czytać. Gorąco zachęcamy każdego ucznia do przeczytania chociaż jednej, dowolnie wybranej książki, podczas letniego wypoczynku. Życzymy miłej lektury  i fascynujących przygód wakacyjnych, także tych przeżywanych wspólnie z bohaterami literackimi. Dziękujemy za odwiedzanie naszej strony internetowej i wspólnie spędzony rok. Serdecznie pozdrawiamy.  Wspaniałych, słonecznych, bezpiecznych  wakacji!

  Red.

 • 14 czerwca 2017 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2017/2018. Najwięcej głosów uzyskała uczennica klasy 4b Kinga Mielcarek. Zastępcą została Magdalena Kosztyła z klasy 5b. Opiekunem Samorządu Uczniowskiego została pani Magdalena Żydowicz, a Zastępcą pan Paweł Stanisławski. W tym dniu pani Dyrektor Jolanta Szulc oraz pani Wicedyrektor Ewa Dawidowicz-Bąk uroczyście podziękowały tegorocznemu zarządowi: Alicji Szmigielskiej i Julii Romańskiej za pełne zaangażowania pełnienie funkcji Przewodniczącej i Zastępcy Samorządu Uczniowskiego. Podziękowania otrzymał również poczet sztandarowy, w składzie: Filip Dziuba, Szymon Pawlikowski, Aleksandra Pawluk, Wiktoria Pędzikowska, Julia Zdobylak oraz Zofia Żogalska, za godne reprezentowanie szkoły podczas wszystkich uroczystości lokalnych. Dziękujemy za wspaniały rok pełen współpracy i zabawy, a nowemu Zarządowi życzymy samych sukcesów w przyszłym roku!  Zdjęcia w galerii Wybory do Samorządu Uczniowskiego.

 •   POWIATOWY  KONKURS PRZYRODNICZO - PLASTYCZNY „Bocian - niezwykły ptak i jego świat"

            Podczas " PIKNIKU POD BOCIANIM GNIAZDEM " w Niedźwiedzicach nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu , na który wpłynęło 365 prac poświęconych znajomości bocianich zwyczajów. Na ekspozycję prac zaproszono laureatów i osoby wyróżnione wraz z opiekunami oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci z Legnicy. Wśród wielu nagrodzonych wyróżniono 2 uczennice naszej szkoły : WERONIKĘ PAWLIKOWSKĄ z kl. 6b i MARTYNĘ JAREMKO z kl. 6d.

                      GRATULUJĘ i ŻYCZĘ DALSZYCH SUKCESÓW!

                                    Opiekun: Marzena Majewska

  Zdjęcia w galerii „Bocian - niezwykły ptak i jego świat".

 • WYNIKI X OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NAUK PRZYRODNICZYCH " ŚWIETLIK "

        Patronat nad konkursem objął Uniwersytet Jagielloński, który rozpowszechnia nauki przyrodnicze jako fascynujące źródło wiedzy o świecie, dostępne dla każdego.Do konkursu przystąpiło 55 naszych uczniów z klas I - VI po uprzednim wykonaniu doświadczeń. Taka nowatorska formuła konkursu, polegająca na eksperymentowaniu, pomogła zrozumieć zjawiska zachodzące w naturze i kreatywnie spędzić czas.

                   Z przyjemnością przedstawiamy laureatów konkursu " Świetlik ":

                                           1.Urszulę Kowalską z kl.1b / nagroda główna /

                                           2. Nikolę Kowacką z kl. 1b /  nagroda /

                                           2. Franciszka Stukusa z kl. 1a / nagroda /

                                           3. Marcela Turałę z kl. 1b /  wyróżnienie /

                                           4. Piotra Musielaka z kl. 4c / wyróżnienie /

                                           5. Aleksandrę Tylman z kl. 5c / wyróżnieni /

                                           6. Aleksandrę Sajak z kl. 6b / wyróżnienie /

                                           7. Wiktorię  Pędzikowską z kl. 6b / wyróżnienie /.

  WSZYSTKIM UCZESTNIKOM KONKURSU GRATULUJEMY i ŻYCZYMY DALSZYCH SUKCESÓW !

    Organizatorzy : Marzena Majewska i Ewa Krygiel

 • Relacja z nocy spedzonej w szkole w zakładce: "Strefa ucznia - ciekawe wypracowania - pacholęta"  https://sp3scinawa.edupage.org/text/?text=text/text1&subpage=1

  Zdjęcia w galerii "Kuchenne rewolucje" klasy 3d .

 • Wielkie wyprawy małych odkrywców z klasy III d (Dziewin, Warszawa)

  Błotniarka sta-wo-wa. HEJ! HO!

  W piękny słoneczny, czerwcowy poranek klasa III d z klasą III c  wyruszły do Dziewina na warsztaty dotyczące edukacji przyrodniczej. Uczniowie poznawali piękno przyrody ojczystej oraz uczyli się w jaki sposób należy o nią dbać.

  Podczas warsztatów uczniowie ułożyli ciekawe teksty – rymowanki na temat flory i fauny Krainy Łęgów Odrzańskich:

                                                  Błotniarka  sta-wo-wa. HEJ! HO!

                                                  Zatoczek  ro-go-wy. HEJ! HO!

                                                  Płoszczyca. HEJ! HO!

  Na zakończenie wszyscy z apetytem zajadali kiełbaski z ogniska.

  Zdjęcia w galerii Dziewin

     CUDOWNA  JEST  NASZA  STOLICA  WARSZAWA

          W dniu 6 czerwca 2017r. klasa III d wraz z wychowawczynią Panią Anną Sitarską oraz z opiekunami: Panią Lucynką Kozłowską z gimnazjum oraz rodzicami uczniów wyjechali na wymarzoną wycieczkę do Warszawy. O godzinie 5.10 wyruszyliśmy do Wrocławia, a stamtąd już pociągiem o nazwie pendolino pomknęliśmy do naszej stolicy. Większość uczniów po raz pierwszy podróżowała pociągiem, dlatego  też ten środek lokomocji był wielką atrakcją. O godzinie 11.00 byliśmy już w Warszawie. Na dworcu centralnym czekała na nas przemiła Pani Ala przewodniczka oraz Pani Bożenka – ciocia Filipa, która jest warszawianką i z wielką przyjemnością towarzyszyła nam podczas zwiedzania.

            Zwiedzanie rozpoczęliśmy od wizyty w Pałacu Kultury i Nauki. Następnie metrem udaliśmy się na Nowy Świat, gdzie obejrzeliśmy pomnik Mikołaja Kopernika oraz poznaliśmy miejsca, w których po raz ostatni widziano naszego wielkiego kompozytora Fryderyka Chopina. Byliśmy również w Bazylice świętego Krzyża, gdzie znajduje się serce kompozytora. Z wielkim zainteresowaniem oglądaliśmy Pałac Prezydencki oraz Grób Nieznanego Żołnierza. Ogromne wrażenie zrobiła na nas zmiana warty. Chłopcy z naszej klasy stwierdzili, że chcą zostać żołnierzami i czuwać przy tym pięknym pomniku pamięci narodowej.

         Z Placu Józefa Piłsudskiego skierowaliśmy się ku Starówce Warszawskiej. Obejrzeliśmy Zamek Królewski, Kolumnę Zygmunta, pomnik Małego Powstańca i słynną Syrenkę Warszawską, – odwieczny symbol naszej stolicy. Byliśmy zachwyceni urokiem i klimatem starówki. Tam czas się zatrzymał. Następnie obejrzeliśmy ciekawy film na temat historii Warszawy i byliśmy na tarasie widokowym, z którego podziwialiśmy Wisłę oraz najbliższe dzielnice stolicy.Wszyscy pełni wrażeń udaliśmy się na obiad do pełnej uroku restauracji na Podwalu.

         Niestety, wszystko, co piękne szybko się kończy. Czas w Warszawie upłynął z prędkością światła – musieliśmy wrócić na Dworzec Centralny i oczekiwać na pociąg pendolino. Podróż upłynęła w radosnej atmosferze. Bezpiecznie wróciliśmy do Ścinawy. Wszyscy jednogłośnie stwierdziliśmy, że wycieczka była wspaniała i jedyna w swoim rodzaju.

          Chcielibyśmy gorąco podziękować Panu Burmistrzowi Ścinawy oraz Państwu Monice i Dawidowi Danielewiczom za ogromną pomoc w zorganizowaniu wycieczki. Dziękujemy Pani Alicji – przewodniczce, która w sposób niezwykle barwny przekazywała nam wiedzę o stolicy. Dziękujemy również Pani Bożence – cioci Filipa, która bezinteresownie poświęciła nam swój czas.

  Gorące podziękowania kierujemy również dla naszych nauczycieli i opiekunów, którzy sprawowali nad nami opiekę:

  Pani Annie Sitarskiej

  Pani Lucynie Kozławskiej

  Pani Izabeli Książek

  Pani Gabrieli Klimas

  Pani Agnieszce Kogut

  Panu Andrzejowi Zdobylak

  Panu Marcinowi Nowickiemu

  TO  BYŁA  PIĘKNA  WYPRAWA – CUDOWNA  JEST  NASZA  STOLICA  WARSZAWA.

  NA  PEWNO  TAM  JESZCZE  WRÓCIMY  I  POZOSTAŁE  ZAKĄTKI  ZWIEDZIMY.

  Zdjęcia w galerii Warszawa.

 • „Książki poznane w dzieciństwie zastają z nami na całe życie”

  /Z.Orlińska/

  8 czerwca 2017r. uczniowie klas piątych naszej szkoły wzięli udział w ciekawym wydarzeniu-spotkaniu z autorką książek dla dzieci i młodzieży-Panią Zuzanną Orlińską. Spotkanie zorganizowała Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Ścinawie, która kolejny już raz, jako współorganizator, przystąpiła do projektu „A to historia. Dolnośląskie spotkania z książką na walizkach”, którego główną ideą jest propagowanie czytelnictwa i bibliotek wśród młodych czytelników.

  Pisarka w ciekawy sposób zaprezentowała swój dorobek literacki, zachęcając do przeczytania swoich książek: „Ani słowa o Zosi”, „Cierpienia sięciolatka”, „Detektywi z klasztornego wzgórza”, „Stary Noe”. Piątoklasiści mieli możliwość zadawania pytań, na które pisarka wyczerpująco odpowiadała. Spotkanie upłynęło szybko, w miłej atmosferze. Na zakończenie uczniowie mogli zakupić przedstawione książki, otrzymali autografy autorki, pamiątkowe zakładki i okolicznościową gazetkę z okazji IV edycji dolnośląskich spotkań z młodymi czytelnikami oraz zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.

  Dziękujemy organizatorowi wydarzenia, Miejsko-Gminnej Bibliotece w Ścinawie, za zaproszenie i umożliwienie uczestniczenia w tak interesującym wydarzeniu czytelniczym. To kolejna ciekawa inicjatywa w celu zachęcania dzieci i młodzieży do czytania książek. Warto dodać, że na lekcjach języka polskiego uczniowie wykonali ostatnio albumy o swoich ulubionych lekturach. Najładniejsze z nich zaprezentowane zostały w naszej galerii.

  Zachęcamy do czytania „Cierpienia sieciolatka” oraz innych książek Pani Zuzanny Orlińskiej oraz  innych współczesnych autorów, a także dzielenia się swoimi czytelniczymi fascynacjami w zakładce „Ciekawe wypracowania”. Na autorów najciekawszych prac czekają drobne upominki!

  Zdjęcia w galerii Spotkanie z pisarką - Panią Zuzanną Orlińską.

 • Konkurs Informatyczny klas szóstych.

  W dniu 31 maja 2017 r. odbył się w naszej szkole Konkurs Informatyczny klas szóstych. W części pisemnej (test wyboru) wzięło udział 16 chętnych uczniów. Do drugiej części konkursu zakwalifikowało się 9 szóstoklasistów z najlepszymi wynikami. W części praktycznej szóstoklasiści rozwiązywali na komputerach zadania dotyczące edytora tekstu oraz programowania w Scratch.

  W wyniku rywalizacji najlepszymi informatykami wśród klas szóstych okazali się:

  Lp.

  Nazwisko i imię ucznia

  Klasa

  miejsce

  1.

  Romańska Julia

  6c

  1

  2.

  Janic Aleksander

  6b

  2

  3.

  Warcholik Wiktoria

  6c

  3

  Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów w konkursach informatycznych!

  Opiekun konkursu: Zbigniew Tymkowski

 • Rewelacyjny wynik czwartoklasisty w Ogólnopolskim Konkursie Albus 2017

   Znamy już wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Albus 2017, który przeprowadzony został w naszej szkole w dniach 8-12 maja 2017r.

       Jak poinformował organizator, Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie, najwyższe wyniki uzyskał uczeń klasy 4c Piotr Musielak, który został laureatem aż z czterech przedmiotów: historii, języka angielskiego, języka polskiego i matematyki.

       Warto nadmienić, że w maju br. Piotrek otrzymał także I miejsce w X edycji Wojewódzkiego Konkursu „Losy Polaków na Wschodzie w latach 1939-1945” za pracę literacką „Monografia Pana Józefa Budrewicza, prezesa Koła Związku Sybiraków w Ścinawie”.

  Z wielką przyjemnością informujemy również , że w Ogólnopolskim Konkursie Albus 2017 nagrodzeni zostali także następujący uczniowie:

  Aleksandra Tylman kl. 5c dyplom laureata z języka polskiego i wyróżnienie z matematyki,

  Julia Romańska kl. 6c – wyróżnienia z języka polskiego i matematyki,

  Gracjan Wysocki kl. 4a – dyplom laureata z języka angielskiego,

  Bartosz Haryk kl. 4c – wyróżnienie z języka polskiego,

  Martyna Sajak kl. 5c -  wyróżnienie z języka polskiego,

  Julia Zdobylak kl. 6b - wyróżnienie z języka polskiego

  Patryk Wiewiórka kl. 5b - wyróżnienie z matematyki

  Maciej Kołodziej kl. 6d - wyróżnienie z matematyki

       Serdecznie gratulujemy wszystkim wymienionym uczniom i  ich opiekunom oraz życzymy dalszych tak wspaniałych sukcesów w nauce!

 • „Bezpieczny Senior”, czyli „Babciu, dziadku, nie daj się oszukać”.

  Uczniowie klasy 4c i 5a naszej szkoły wzięli udział w ciekawym konkursie „Babciu, dziadku, nie daj się oszukać”, zorganizowanym przez Wydział Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

  Czwartoklasiści i piątoklasiści mieli za zadanie napisać list do Seniora (babci, dziadka, cioci, wujka, sąsiada, itp.), w którym zawarte zostaną ostrzeżenie dotyczące współczesnych zagrożeń dla osób w starszym wieku, a zwłaszcza ostrzeżenia przed oszustami działającymi metodą „na wnuczka”. List powinien również zawierać porady i wskazówki, jak uniknąć niebezpieczeństwa, zapewnienie o wsparciu rodziny, bliskich oraz instytucji, zwłaszcza Policji.

  Przy pisaniu listu liczyła się pomysłowość autora, treść  i budowa przekazu. Do pracy należało dołączyć deklaracje seniora, że wiadomość otrzymał.

  W ten sposób uczniowie naszej szkoły wzięli udział w jakże ważnej akcji prewencyjnej adresowanej do starszych osób. W zakładce „Ciekawe wypracowania” w Strefie ucznia, zamieszczona została przykładowa praca, które napisana została podczas lekcji języka polskiego. Zachęcamy do jej przeczytania oraz zapoznania się z zawartymi w liście radami i ostrzeżeniami adresowanymi do bliskiego Seniora.

  Mamy nadzieję, że pisząc tych kilkanaście listów, chociaż w niewielkim stopniu przyczyniliśmy się zwiększenia bezpieczeństwa osób w starszym wieku. Serdecznie pozdrawiamy wszystkie Babcie, Dziadków i innych Seniorów i zapewniamy, że zawsze mogą na nas liczyć!

  uczniowie klasy 4c i 5a

 • "Jak nie czytam, jak czytam" - akcja masowego czytania

  1 czerwca 2017 roku uczniowie z całej Polski (i nie tylko) czytali książki w wybranych miejscach.

  Biblioteki, będące organizatorami akcji, udowodniły, że młodzież chce czytać.

  W akcji wzięła również udział nasza szkoła:

  https://czytamy.org/sprawozdanie-1981-2017-szkoa-podstawowa-nr-3-w-cinawie-im-bronisawa-malinowskiego

  https://czytamy.org/sprawozdanie-2746-2017-szkola-podstawowa-nr-3-w-scinawie-im-bronislawa-malinowskiego

 • List Minister Edukacji Narodowej Anny Zalewskiej z 19 maja 2017 r. skierowany do rodziców, który podsumowuje pierwszy i najważniejszy etap wprowadzania zmian w polskiej oświacie.

 •  19 maja klasy 4b i 4d wyjechały na wycieczkę do Krasiejowa koło Opola. Na miejscu uczniowie naszej szkoły zwiedzali Park Nauki i Edukacji, Jura Park, Pawilon Paleontologiczny oraz Oceanarium 3D. Na uczniów czekał również Park Rozrywki z szalonymi przejażdżkami. Pogoda i dobre humory dopisywały przez cały dzień. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii Wycieczka do Krasiejowa.

 • 22.05.2017

  W dniu 19 maja 2017r. uczniowie klas: 5a, 5b i 5c oraz kl. 6b uczestniczyli w zajęciach prowadzonych przez pracowników Uniwersytetu Wrocławskiego. Naukowcy przygotowali lekcje muzealne dotyczące dwóch tematów: dla piątoklasistów były to ciekawostki ze świata płazów i gadów, natomiast szóstoklasiści zajmowali się różnorodnością królestwa zwierząt. Do dyspozycji uczniów były zasoby Muzeum Przyrodniczego prezentującego największą w Polsce ekspozycję przyrodniczą. Wszystkich zachwycił szkielet wieloryba - jedyny w kraju kompletny szkielet płetwala błękitnego, największego zwierzęcia, jakie kiedykolwiek żyło na Ziemi. Imponująco prezentowała się ogromna czaszka wymarłego tura, najlepiej zachowana w kraju. Nie lada ciekawostką wśród parzystokopytnych okazał się kompletny szkielet wymarłego jelenia olbrzymiego.Po lekcjach muzealnych przyszedł czas na spacer alejkami Ogrodu Botanicznego - oazy piękna i spokoju w sercu wielkiego Wrocławia. Relaks dostarczył wielu wrażeń estetycznych  i dydaktycznych z zakresu biologii oraz historii, ponieważ to " żywe muzeum ", jakim jest ogród, znajduje się w obrębie Ostrowa Tumskiego, w pobliżu Katedry Św. Jana Chrzciciela i kościoła Św. Krzyża. Kolejną atrakcją wycieczki był wjazd na wieżę gotyckiej Katedry Wrocławskiej i możliwość podziwiania panoramy Wrocławia. W drodze powrotnej udało się obejrzeć największy na świecie, barokowy pomnik Św. Jana Nepomucena, mieszczący się przed kościołem Św. Krzyża, w którym w XVI w. kanonikiem był Mikołaj Kopernik. Pełni przyrodniczo - historycznych wrażeń , dobrego nastroju i lekkiej opalenizny wróciliśmy do Ścinawy. 
  ORGANIZATORZY: Marzena Majewska, Iwona Ratajczak

  Zdjęcia w galerii „Warsztaty w Muzeum Przyrodniczym Uniwersytetu Wrocławskiego".

 • Dnia 17 maja 2017r w Szkole Podstawowej nr 5 w Lubinie odbył się powiatowy konkurs „Matematyka nie zna granic” Naszą szkołę reprezentowała Ola Tylman z klasy 5c.  W ciekawie zorganizowanym konkursie piątoklasiści z 11 szkół powiatu zmierzyli się z zadaniami, które wymagały różnych wiadomości, zdolności i umiejętności – logicznego myślenia, kreatywności, zdolności językowych, a także poczucia humoru, umiejętności zabawy, po prostu... wszystkiego, zgodnie z formułą konkursu „Matematyka nie zna granic". Zadania stawiane przed zawodnikami zaskakiwały i pozwalały spojrzeć na matematykę inaczej. Jedno z zadań podane było z języku hiszpańskim, a uczniowie korzystając z przygotowanego słowniczka mieli je rozwiązać i podać wynik w tym języku. W wyniku emocjonującej rywalizacji uczennica naszej szkoły zdobywała 55punkrów i zajęła II miejsce, przegrywając z najlepszym zawodnikiem (SP 10 Lubin) tylko o 0,5 punktu. Konkurs wsparli liczni sponsorzy, toteż na wszystkich czekały cenne nagrody.

  Dorota Wozowczyk

  Zdjęcia w galerii „Matematyka nie zna granic”.

 • W miesiącu maju uczniowie klasy III d udali się z życzeniami do ścinawskich strażaków z okazji Ich święta - Dnia Strażaka.
  Uczniowie wręczyli strażakom niezwykły prezent - wiersz napisany specjalnie dla Nich.
  Zdjęcia w galerii Uczniowski Dzień Strażaka.pochodzą ze strony OSP Ścinawa.

   

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Ścinawie
  ul. Królowej Jadwigi 9
  59-330 Ścinawa
 • tel.76 841-26-46
  fax 76 841 26 48
  wicedyrektor SP3 76 759 10 83
  Księgowa Zespołu Placówek Oświatowych
  76 759 10 54
  księgowa i FAX 76 759 10 62
  księgowość płace 76 759 10 77
  kierownik gospodarczy 76 759 10 58
  pedagog 76 841 26 25
  psycholog 76 753 87 54
  świetlica 76 759 10 57
  intendent 76 759 10 64
  sala gimnastyczna 76 753 87 43
  kotłownia 76 753 87 44

Galeria zdjęć