Nawigacja

 • Logowania na platformę Fronter

  Realizując projekt Dolnośląska e-szkoła nasza placówka zobowiązała się do aktywnego wykorzystywania platformy elearningowej FRONTER. 
  Naszym celem jest uzyskanie wskaźnika 50% logowań na platformie. Oznacza to, że użytkownicy (nauczyciele oraz uczniowie) powinna zalogować się na platformie przynajmniej raz w tygodniu.

  Link do logowań:

                           https://fronter.com/dolnyslask/index.phtml?logout=1

                                              Zaloguj się na FRONTERA przynajmniej raz na tydzień!!!

 • UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2014/15
  1 września 2014 o godz.9.00

  O godz. 10.30 wszyscy uczniowie klas IV-VI wraz z wychowawcami przejdą pod pomnik do parku,
  aby uczcić 75 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

  Odwozy dla dzieci dojeżdżających będą o godz. 12.00

  •  

   

 • CENA OBIADÓW na m-c WRZESIEŃ 2014

  CENA OBIADÓW
  na m-c WRZESIEŃ  2014

   

    Zgłoszenia na posiłki w pokoju 21 A( przy Stołówce) od 1.09. 2014 –do 3.09.2014 w godzinach

        07.30  - 10.00

  UCZNIOWIE:

  ZUPA -   19 dni x 1,20 zł = 22.80 zł
  DRUGIE DANIE  - 19 dni x 2,80 zł = 53.20 zł
  OBIAD PEŁNY – 19 dni x 4,00 zł =  76.00 zł

  PRACOWNICY:

  ZUPA -   19 dni x 2,10zł =  39.90 zł
  DRUGIE DANIE  -  19 dni x 5,60 zł =  106.40 zł
  OBIAD PEŁNY  -  19dni x 7.70  zł =  146.30 zł

   

  WPŁATY NA WRZESIEŃ 2014  PROSZĘ DOKONYWAĆ DO 15.09.2014  NA KONTO NUMER

         92  8669  0001  2035  0351  9332  0001

          BLOCZKI  NA  MIESIĄC  WRZESIEŃ  2014  BĘDĄ WYDAWANE     01.09.2014 – 03.09.2014  W POKOJU 21A PRZY STOŁÓWCE

               

 • ZAPROSZENIE DLA RODZICÓW I DZIECI ODDZIAŁÓW PRZEDSZKOLNYCH

  Dyrekcja szkoły oraz nauczyciele przyszłych oddziałów przedszkolnych zapraszają wszystkie dzieci wraz z rodzicami do odwiedzenia w dniach 25 - 29.sierpnia 2014 w godzinach od 10.00 do 12.00  naszej szkoły, a szczególnie sal, w których będą odbywały się zajęcia obowiązkowe dla grup przedszkolnych. Sale znajdują się w segmencie D i są to: D20, D21, D22, D23.

  SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

 • SZANOWNI PAŃSTWO, RODZICE UCZNIÓW KLAS PIERWSZYCH W R. SZKOLNYM 2014/2015

  W najbliższym roku szkolnym zajdą istotne zmiany dotyczące materiałów edukacyjnych i ćwiczeniowych do klasy pierwszej oraz terminów ogłaszania szkolnego zestawu podręczników:
  - 1 września 2014 r. uczniowie  pierwszej klasy  otrzymają darmowy podręcznik „Nasz Elementarz”, przygotowany na zlecenie Ministerstwa Edukacji Narodowej, 
  -samorząd otrzyma dotację celową na zakup, dla tych uczniów, podręcznika lub materiałów edukacyjnych do języka obcego oraz materiałów ćwiczeniowych,
  -podręcznik, materiały edukacyjne( w tym do języka angielskiego) i  materiały ćwiczeniowe do obowiązkowych zajęć  edukacyjnych będą   bezpłatne ; wyjątek stanowić będzie podręcznik do religii, którego koszty    poniesie rodzic,
  -darmowy podręcznik będzie wypożyczany przez Szkołę  na czas nauki w klasie pierwszej. Oznacza to, że  po zakończeniu nauki ma być zwrócony  w nienaruszonym stanie, w przeciwnym razie rodzic zwraca koszt zakupu,
  -materiały ćwiczeniowe są przekazywane uczniowi  bez obowiązku zwrotu do Szkoły,
  -wypożyczenie podręczników i  przekazanie materiałów ćwiczeniowych dzieciom nastąpi na początku września,
    - w   szkolnym zestawie podręczników na r. szkolny 2014/2015 nie znajdą się   podręczniki dla pierwszoklasistów ponieważ   będą  bezpłatne,
  Na stronie www.naszelementarz.men.gov.pl. są odpowiedzi na pytania związane z darmowym podręcznikiem. Z pewnością pozwolą Państwu na pozbycie się ewentualnych  wątpliwości związanych z powyższym tematem.

 • UWAGA RODZICE PIERWSZOKLASISTÓW !

  Podręcznik do religii dla uczniów klas pierwszych nie wchodzi w skład bezpłatnego podręcznika MEN.

  Wobec powyższego rodzice, którzy deklarują uczęszczanie swoich dzieci  na zajęcia religii zobowiązani są do zakupu
  ww. podręcznika.

  Religia do kl.1 :

  Tytuł podręcznika - Żyjemy w Bożym świecie  autor: red. K. Mielnicki E. Kondrak 

  wydawca:  Jedność Kielce

   

 • ZESTAW PODRĘCZNIKÓW NA ROK SZKOLNY 2014/15

 • Uczniowie Trójki z wizytą w Niemberg

  13 czerwca bieżącego roku wyjechaliśmy w grupie 15-osobowej uczniów SP 3 wraz z trenerem panem Pawłem Stanisławskim do zaprzyjaźnionej Ściinawie niemieckiej miejscowości Niemberg, w której mieliśmy rozegrać towarzyski mecz z tamtejszą drużyną.
  Podróż choć trwała kilka godzin, minęła szybko. Około godziny 19:00 przyjechaliśmy na miejsce i od razu mogliśmy grać w piłkę nożną na boisku treningowym w Niemberg. Następnie zjedliśmy kolację i kontynuowaliśmy grę. Wieczorem obejrzeliśmy mecz: Hiszpania- Holandia, bo trwały mistrzostwa świata w piłkę nożną. Po meczu poszliśmy spać.
  Następnego dnia rano, po śniadaniu nastąpiło uroczyste otwarcie „Olimpiady dziecięcej” w ramach trwającej na boiskach trzydnowej imprezy sportowej. Olimpiada rozpoczęła się bardzo uroczyście: najpierw odbył się pochód z flagą olimpijską i ogniem olimpijskim, potem prezentowały się drużyny, a my jako goście kroczyliśmy na czele. Flaga została zawieszona na maszcie. Na uroczystym otwarciu zostaliąmy wszystkim przedstawieni, a pan burmistrz Niemberg Christian Kupski życzył nam udanego pobytu. Następnie pojechaliśmy na basen, na którym świetnie spędziliśmy czas, aż do pory obiadowej.
  Po obiedzie udaliśmyu się wreszcie na  mecz z drużyną  z Niemberg. Na wstępie wręczyliśmy gospodarzom przywiezione z Polski pamiątki i przywitaliśmy się.  Rozpoczął się mecz. Wszyscy starali się grać jak najlepiej i już w pierwszej połowie prowadziliśmy 3:0. Po przerwie gospodarze zdobyli honorowego gola i   mecz zakończył się szczęśliwie dla nas. Wygraliśmy 3:1 ! Gratulacje odebraliśmy od burmistrza Niemberg i oraz burmistrza Ścinawy Pana Andrzeja Holdenmajera.
  Następnego dnia po śniadaniu po obejrzeniu meczu miejscowych drużyn dziecięcych, wyruszyliśmy zwiedzić miejscowe Centrum Kultury, gdzie oglądaliśmy rzeźby wykonane przez tamtejsza młodzież. Wieczorem, choć zmęczeni, ale pełni wrażeń wróciliśmy do Polski.
  Wyjazd uważam za udany, ponieważ wygraliśmy mecz i poznaliśmy kulturę i twórczość tamtejszej młodzieży.
  Karol Janic V b  

 • CENA OBIADÓW na m-c CZERWIEC 2014

    Zgłoszenia na posiłki w pokoju 21 A( przy Stołówce) w dniu  29.05. 2014  w godzinach

        07.30  - 10.00

  UCZNIOWIE:

  ZUPA -   15 dni x 1,20 zł = 18.00 zł
  DRUGIE DANIE  - 15 dni x 2,80 zł = 42.00 zł
  OBIAD PEŁNY – 15 dni x 4,00 zł =  60.00 zł

  PRACOWNICY:

  ZUPA -   15dni x 2,10zł =  31.50 zł
  DRUGIE DANIE  -  15 dni x 5,60 zł =  84.00 zł
  OBIAD PEŁNY  -  15dni x 7.70  zł =  115.50 zł

   

  WPŁATY NA MAJ 2014  PROSZĘ DOKONYWAĆ DO 15.06.2014  NA KONTO NUMER

         92  8669  0001  2035  0351  9332  0001

          BLOCZKI  NA  MIESIĄC  CZERWIEC  2014  BĘDĄ WYDAWANE     29.05.2014  W POKOJU 21A PRZY STOŁÓWCE

               

 • Wyłonieni zostali laureaci X. Nadodrzańskiego Konkursu Matematycznego

  W tym roku finał rejonowy tego konkursu odbył się 6 maja w Rudnej, gdzie wszystkich najzdolniejszych matematyków ze szkół podstawowych Ścinawy, Tymowej, Rudnej, Krzelowa, Orzeszkowa, Raszówki, Krzeczyna oraz Szklar oraz ich opiekunów bardzo gościnnie przyjęli: Dyrekcja Szkoły, nauczyciele oraz Rada Rodziców.  Konkurs jest wspaniałą formą współpracy matematyków z w/w szkół oraz pełni funkcję motywującą uczniów do rozwijania uzdolnień matematycznych.

  Po dwóch etapach szkolnych do finału zakwalifikowało się 40 uczniów i to oni zmierzyli się na trzech poziomach klas: IV, V i VI. Aby zdobyć czołowe miejsca: czwartoklasista m.in. musiał obliczyć w jaki dzień tygodnia i o której godzinie skończy się 100 godzinny rejs statkiem, jeśli rozpocznie się on w poniedziałek w południe oraz jak będąc nad rzeką odmierzyć dokładnie 4 litry wody mając do dyspozycji naczynia: 3- oraz 5-litrowe; piątoklasista miał za zadanie obliczyć pole figury kształtem przypominającej schody oraz obwód trapezu prostokątnego, znając obwody jego części kwadratowej oraz trójkątnej; a szóstoklasista cofnąć się w czasie i obliczyć jaki dzień tygodnia był 6 lipca 1990 roku oraz rozwiązać zadania dot. objętości prostopadłościanu i sześcianu. W zadaniach jak co roku uczniowie spotkali się ze swoimi znajomymi bohaterami Ścinawką i Odrzakiem.

   Główną nagrodę (markową piłkę) i tytuł GRAND PRIX uzyskała szóstoklasistka ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Ścinawie Marta Sośnicka, która już od klasy czwartej co roku kwalifikowała się do ścisłego finału konkursu. Nagrodę za najoryginalniejsze rozwiązanie zadania otrzymała uczennica z Raszówki Monika Miedziak.

  A oto główni laureaci konkursu:

  Klasa 4: I miejsce: Malinowski Eryk SP Rudna, II miejsce  Paweł GRZYBALSKI z SP3 Ścinawa (4a) oraz III miejsce KATARZYNA TRZOS (4a)

  III miejsce:

  Klasa 5: I miejsce: Karol JANIC (5b) oraz Jakub PODEMSKI (5a) obaj z SP3 Ścinawa, II miejsce Głuszko Karol SP Orzeszków, Osuma Francisco SP Krzeczyn, III miejsce Miedziak Monika i Reguła Krzysztof SP Raszówka, O. Jankowski SP Rudna

  Klasa 6: I miejsce Marta SOŚNICKA (6a) SP3 Ścinawa, II miejsce:Adrian

  Basikowski SP Rudna, III miejsce: Maksymilian STACHÓW SP Tymowa

   

  Podsumowując konkurs jury składające się z nauczycieli wszystkich szkół podjęło decyzję o kontynuacji tego przedsięwzięcia w szkołach, a na następny rok na finał tego rejonowego konkursu wszyscy zostali zaproszeni do Szkoły Podstawowej w Orzeszkowie.

   

  Koordynator

  Dorota Wozowczyk

   

  Kilka słów relacji z konkursu napisała również główna laureatka Marta Sośnicka:

  Dnia 6 maja 2014r. razem z moimi znajomymi ze szkoły i panią dyrektor pojechaliśmy na X Nadodrzański Konkurs Matematyczny, który w tym roku był organizowany w Zespole Szkół im. Jana Pawła II w Rudnej. Zadania na początku wydawały się trudne, ale już po godzinie rozwiązałam je wszystkie. Po rozwiązaniu zadań poszliśmy na świetlicę, gdzie był poczęstunek, a po dłuższym czasie nastąpiło ogłoszenie wyników. Jak się okazało, zajęłam pierwsze miejsce i dostałam nagrodę Grand Prix, choć nie spodziewałam się tego, ponieważ  wiedziałam, że byli tam lepsi ode mnie.

 • WITAJ MAJOWA JUTRZENKO...

  „Tracąc pamięć – gubimy
  swoją tożsamość
  i wyrzekamy się
  cząstki samych siebie”

  /Papież Jan Paweł II/

  30 kwietnia 2014 r., w ramach obchodów Święta Konstytucji 3 Maja, uczniowie naszej szkoły, nauczyciele, zaproszeni goście i rodzice obejrzeli okolicznościowy program artystyczny poświęcony temu ważnemu dziełu.
  Motywem przewodnim uroczystości były przemyślenia na temat znaczenia historii w życiu każdego z nas oraz rozważania na temat trzech najważniejszych dla dziejów naszej Ojczyzny słów: BÓG, HONOR, OJCZYZNA.
  Wiadomości historyczne dotyczące Konstytucji 3 Maja, zostały wzbogacone poprzez ciekawą prezentację multimedialną. Ich dopełnieniem były pieśni i piosenki patriotyczne w wykonaniu uczniów z klasy 2b i 2c , zaśpiewane przez młodych wykonawców z wielkim zaangażowaniem i muzycznym talentem. Nastrojowe wiersze patriotyczne zaprezentowali natomiast wybrani uczniowie klas IV – VI.
  Finałem przedstawienia był nasz polski taniec narodowy – polonez – pięknie zatańczony przez uczniów klas piątych.
  Występ naszych uczniów na tle bardzo ładnej dekoracji, był interesującą i nietypową lekcją historii oraz okazją do integracji wykonawców z grupy „Pacholąt” i „Żaków”.

 • Sześciolatki w szkole

  SZEŚCIOLATKU!

   

  Zostań uczniem klasy I w Szkole Podstawowej nr 3

   

  Nasza szkoła to szkoła, w której uczniowie dobrze się czuja, osiągają wysokie wyniki w nauce, rozwijają swoje zainteresowania i uzdolnienia.

  Sześciolatkom oferujemy:

  Ø  Nauczanie prowadzone przez dobrze przygotowane, sympatyczne nauczycielki

  Ø   Opiekę świetlicy szkolnej w godz. 7.00 - 16.00

  Ø  Kolorowe i dobrze wyposażone sale lekcyjne

  Ø  Zróżnicowaną pomoc pedagogiczną i psychologiczną kierowaną do dzieci i rodziców

  Ø  Bogatą ofertę zajęć pozalekcyjnych

  Ø  Wspólne śniadania, możliwość zakupu obiadów w stołówce szkolnej

   

  OFERTA ZAJĘĆ DLA SZEŚCIOLATKÓW
   
  Szkoła, to nie tylko lekcje, to również imprezy szkolne, uroczystości, kółka zainteresowań, zajęcia wspomagające. W załączonym obok dokumencie przedstawiamy nasze propozycje.
   
   
   
   
  OPIEKA PSYCHOLOGA I PEDAGOGA
   
  Oferta psychologa i pedagoga dla dzieci 6-letnich rozpoczynających I klasę
   
  * Możliwość indywidualnych konsultacji z psychologiem lub pedagogiem w celu wstępnej oceny i omówienia poziomu rozwoju dziecka i gotowości do klasy I. Wskazówki wychowawcze, edukacyjne czy adaptacyjne dla zainteresowanych rodziców. 
  Po umówieniu telefonicznym
   
   
   
   
   
   
  LISTĘ WSKAŹNIKÓW GOTOWOŚCI SZKOLNEJ SZEŚCIOLATKÓW
   
  Listę wskaźników gotowości szkolnej sześciolatków opracowała mgr Krystyna Stachowska by pomóc nauczycielom i rodzicom
  w prawidłowym przygotowaniu dziecka do nauki w szkole. Na podstawie uzyskanych odpowiedzi można prowadzić program zajęć wyrównujących ewentualne niedobory i opóźnienia przed pójściem dziecka do szkoły.
   
   
   
   
  ŚWIETLICA SZEŚCIOLATKÓW
   
  Dla naszych 6latków zapewnia opiekę, wychowanie i uczenie się w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa również poza lekcjami.
   
   
   

   

 • Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Rekreacyjnym

  W dniu 15 kwietnia 2014 roku w hali Młodzieżowej Centrum Sportu we Wrocławiu odbyły się zawody Finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Aerobiku Rekreacyjnym. W finałach dla szkół podstawowych startowały czteroosobowe zespoły. Nasza drużyna w składzie: Paulina Martyna, Aleksandra Brycka, Amelia Jędryka oraz Katarzyna Golańska pod opieką pani Bożeny Herman oraz pani Katarzyny Rychlik wywalczyły tytuł Wice Mistrzyń Dolnego Śląska. Dziewczęta w czasie wykonywania układu miały do zaliczenia elementy obowiązkowe takie jak: pajace, papki, brzuszki itp. Występy zespołów oceniała Komisja Sędziowska złożona z pracowników Zakładu Gimnastyki Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. W mistrzostwach wystartowało 13 szkół podstawowych z Dolnego Śląska. Nasze dziewczęta wykonywały swój układ jako ostatnie. Więc 13 przyniosła im szczęście. Gratulujemy!!!

 • II Gimnazjada wioślarska w Chojnowie

  W dniu 02.0.04.2014r uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ścinawie i Gimnazjum Publicznego w Ścinawie  wyjechali na zawody sportowe,  II Gimnazjadę wioślarską do Chojnowa. Środowe zawody podzielone były na trzy części odpowiadające wiekowi uczestników. Jako pierwsi na ergometrach zasiedli uczniowie 5 i 6 klas szkół podstawowych. Do „przepłynięcia” czekał na nich dystans 4 x 200 m przy trzecim stopniu obciążenia maszyny. Wśród chłopców najlepiej poradziła sobie drużyna ze Ścinawy wyprzedzając chłopców z Miłkowic i Chojnowa. Po krótkiej prezentacji rycerskiej szkoły życia, ergometry zajęli uczniowie szkół gimnazjalnych. Czwarty stopień obciążenia i dystans 4 x 250m. Wśród chłopców ponownie najlepsza okazała się doświadczona drużyna ze Ścinawy, która na mecie zostawiła za sobą kolejno ekipę z Miłkowic i Chojnowa. Wśród dziewcząt pierwsze na mecie stawiły się reprezentantki Miłkowic, drugie były zawodniczki ze Ścinawy, trzecie reprezentantki Gimnazjum z Chojnowa.

 • WIEDZA POŻARNICZA NA MEDAL

  Dnia 28.03.2014r. w Starostwie Powiatowym w Lubinie odbyła się 37. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”. W konkursie pod honorowym patronatem starosty lubińskiego wzięło udział 25 uczniów z terenu powiatu lubińskiego. Turniej podzielony był na trzy kategorie: szkoły podstawowe,  gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.
  Szkołę Podstawową nr 3 w Ścinawie reprezentowali: Błażej Parzonka – uczeń klasy 6B oraz Łukasz Łowicki z klasy 5C., którzy wygrali wcześniej kwalifikacje gminne.
  Bardzo dużą wiedzą pożarniczą wykazał się Łukasz Łowicki, zajmując  II miejsce w powiecie, a do zwycięstwa zabrakło mu zaledwie 1,5 pkt.  Piątoklasista odebrał z rąk organizatorów dyplom oraz nagrody rzeczowe, a wśród nich tablet.
  Serdecznie gratulujemy Łukaszowi oraz nauczycielowi prowadzącemu pani Annie Porębskiej.

 • „Język angielski – przyjazny dziecku XXI wieku” w Szkole Podstawowej nr 3 w Ścinawie

  Tak został zatytułowany projekt, który miał na celu stworzenie sali multimedialnej do nauki języka angielskiego w klasach I-III. Pracownia powstała dzięki pomocy Fundacji Polska Miedź,  która sfinansowała zakup sprzętu multimedialnego (tablicy interaktywnej z nagłośnieniem, projektora i laptopa) oraz Radzie Rodziców. Sala wyposażona została w jednoosobowe ławeczki, ułatwiające dzieciom koncentrację oraz tablice pozwalające na umieszczanie materiałów wizualnych. Wydzielony został także „aktywny kącik”, gdzie młodsi uczniowie mogą uczestniczyć w grach i zabawach językowych.

  Opiekun programu Ewa Dawidowicz-Bąk

 • HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW DO LAT 13

   

  W dniu 05.03.2014r  w sali sportowej Gimnazjum w Białołęce  odbył się  Halowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców do lat 13 rozgrywany  w ramach  XV Dolnośląskich Igrzysk LZS. W turnieju wzięli udział uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 3 w Ścinawie , zajmując  I miejsce
  i tym samym awansowali do Finału  Wojewódzkiego, który rozegrany zostanie w dniu 08.03.2014r w Środzie Śląskiej.

  Drużyna wystąpiła w składzie:

  1. JAKUBOWSKI DAMIAN  
  2. KOSTYSZAK PAWEŁ   
  3. BIELICA KACPER  
  4. KLIMOWICZ DANIEL    
  5. KRAS JAKUB       
  6. JANOWSKI JAKUB         
  7. WOJCIECHOWSKI  JAKUB
  8. NIEDZIELSKI BARTEK

  WYNIKI SPOTKAŃ:

  1. NIELUBIA  - OBORA     1:12
  2. BIAŁOŁĘKA – ŚCINAWA         0:3
  3. NIELUBIA – ŚCINAWA   1:9
  4. BIAŁOŁEKA – OBORA    1:2
  5. NIELUBIA – BIAŁOŁĘKA          1:5
  6. ŚCINAWA – OBORA     3:1

   

  OPIEKUNOWIE:

  Paweł Stanisławski

  Michał Lewandowski  

   

 • Karnawałowa Bransoletka

  Samorząd Uczniowski SP3 zorganizował konkurs na „Karnawałową Bransoletkę.” Głównym kryterium przy ocenie było wykonanie bransoletki własnoręcznie. Konkurs przyciągnął bardzo wielu chętnych, a wykonane przez uczniów bransoletki były niesamowite, dlatego tym trudniej było wybrać zwycięzców. Po burzliwych naradach komisja postanowiła wyróżnić następujących uczniów:

  III miejsce Amelia Parzyńska 5b 

  II miejsce Kasia Trzos 4a i Julia Małek 5c

  I miejsce Nikola Woźniak 1d i Aleksander Janic 3b

   Serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział wszystkim uczestnikom konkursu!!

   

 • Szkolny Turniej Tenisa Stołowego

  W czwartek 13 lutego odbyły się finały Szkolnego Turnieju Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. Po zaciętych eliminacjach w zeszłym tygodniu do ścisłego finału zakwalifikowali się następujący uczniowie: Katarzyna Golańska 4c, Natalia Seta 5b, Patryk Fuczko 4a oraz Marek Tutaj 5c. Mistrzami naszej szkoły zostali uczniowie klas piątych Natalia i Marek. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych! Tuż po turnieju odbyła się Dyskoteka Walentynkowa dla klas 4-6. Zdjęcia z obu imprez szkolnych można znaleźć na Platformie Fronter, w sali Samorządu Uczniowskiego. Zapraszamy

   

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Ścinawie
  ul. Królowej Jadwigi 9
  59-330 Ścinawa
 • tel./faks: (076) 841-26-46/48

Galeria zdjęć