Nawigacja

Nawigacja

 • Logowania na platformę Fronter

  Realizując projekt Dolnośląska e-szkoła nasza placówka zobowiązała się do aktywnego wykorzystywania platformy elearningowej FRONTER. 
  Naszym celem jest uzyskanie wskaźnika 50% logowań na platformie. Oznacza to, że użytkownicy (nauczyciele oraz uczniowie) powinna zalogować się na platformie przynajmniej raz w tygodniu.

  Link do logowań:

                           https://eszkola.dolnyslask.pl/dolnyslask/

                                              Zaloguj się na FRONTERA przynajmniej raz na tydzień!!!

 • Zdjęcia w galerii WARZYWNO-OWOCOWY ZAWRÓT GŁOWY.

         24 listopada 2015 r. uczniowie klas Ia i Ib oraz ich rodzice brali udział w imprezie poświęconej zdrowemu odżywianiu pod hasłem „Warzywno-owocowy zawrót głowy”. Przedsięwzięcia to miało na celu uświadomienie dzieciom zasad i korzyści płynących ze zdrowego odżywiania oraz integrację dzieci i rodziców. Impreza była zakończeniem realizowanego w szkole ''Tygodnia promocji zdrowia". 
        Zajęcia rozpoczęły się prezentacją przez klasy piosenek o tematyce zdrowotnej oraz zabawę rytmiczno-muzyczną pt."Orzeszek". Utwory były żywe i energiczne. Następnie dzieci zaprosiły rodziców do wspólnej zabawy integracyjnej. Śpiewy, tańce i wspólna zabawa wzbudziły u wszystkich dużo emocji i radości. 
          Kolejnym punktem programu były zajęcia plastyczne z wykorzystaniem metody Doroty Dziamskiej "Edukacja Przez Ruch". Dzieci wspólnie z rodzicami kreśliły w rytm muzyki kropki, kreski, fale wyczarowując piękne dynie, kapusty oraz słoiki z zapasami na zimę. Wszystkim dzieciom i ich rodzicom gorąco gratulujemy kreatywności. Stworzyliście piękne i oryginalne prace. 
         Odbyły się również konkurencje sportowe. Były skoki w workach po ziemniakach, bieg z dynią, cebulowy wyścig, rzuty ziemniakami do celu oraz zabawy muzyczno-ruchowe z udziałem rodziców. Dzieci świetnie się bawiły, kibicowały, a radości nie było końca.
         W międzyczasie z apetytem degustowaliśmy przygotowane przez rodziców smakołyki - sałatki owocowe, warzywne, szaszłyk owocowe i wiele innych smacznych potraw. 
         Impreza nie mogłaby się odbyć bez pomocy i ogromnego zaangażowania rodziców, za co im serdecznie dziękujemy. Rodzice jesteście wielcy !!!
   

 • TRÓJKA W DOLNOŚLĄSKICH MECZACH MATEMATYCZNYCH

        Po kilku latach przerwy Szkoła Podstawowa nr 3 znowu przystąpiła do Dolnośląskich Meczów Matematycznych organizowanych przez Uniwersytet Wrocławski. 
          W czwartek 26 listopada na zaproszenie naszej szkoły przyjechała do Ścinawy reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 3 ze Środy Śląskiej i po godzinie przygotowań obu dziesięcioosobowych drużyn odbył się pierwszy matematyczny „pojedynek”. Po pełnych emocji prezentacji ośmiu z dziesięciu przygotowanych przez Uniwersytet zadań zwyciężyła Trójka ze Środy Śląskiej wynikiem 17 : 14. Następny mecz odbędzie się już w grudniu ze Szkołą Podstawową z Miękini, a ostatni mecz grupowy w styczniu z SP 7 Lubin, na co z niecierpliwością czeka drużyna  ze Ścinawskiej Trójki złożona z najlepszych matematyków naszej szkoły z klas 4-6.  
         Warto zaznaczyć, że finał meczów odbędzie się wiosną na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie zaproszone są wszystkie drużyny biorące udział w tej -  już XV- tej edycji meczów.

  Opiekun drużyny
  Dorota Wozowczyk

   

 • „Jest taki kwiat”

  W dniu 24.11.2015r. uczniowie naszej szkoły udali się do Centrum Turystyki i Kultury w Ścinawie na przedstawienie teatralne pt. „Jest taki kwiat”. Sztuka została przygotowana i wystawiona przez Integracyjny Teatr Stowarzyszenia „Równe Szanse” oraz dziecięcą grupę teatralną „Zaczarowana Kurtyna”, których opiekunem jest Pani Teresa Kogut.
  Nad całością artystyczną czuwały także Pani Ewa Krajka i Pani Dorota Krężel.
      „Jest taki kwiat” to baśniowa opowieść o tym, jak dobro zwycięża zło, jak miłość zmienia człowieka. Opowiedziana językiem teatru skłoniła widzów do refleksji nad cennymi wartościami w życiu, którymi należy kierować się w relacjach międzyludzkich. Zachwycająca rola aktorów, wspaniała oprawa muzyczna i piękna dekoracja pozwoliły wszystkim przenieść się w krainę tej baśni i poznać historię kapryśnej, złej księżniczki, która nie szanowała ludzi, a także nie doceniała ich pracy. Na szczęście za sprawą ogrodnika, dokonała się w niej wielka przemiana – stała się uprzejma, grzeczna, sprawiedliwa, wrażliwa na ludzką krzywdę. Dowodem na jej przemianę było zakwitnięcie białego kwiatu podarowanego przez ogrodnika, który na końcu okazał się księciem.
      To przedstawienie teatralne było cenną lekcja wychowawczą. Uczniowie z wielkim zainteresowaniem i uwagą śledzili losy bohaterów.
   

 • 25 listopada 2015r. w Młodzieżowym Centrum Kultury w Legnicy odbył się konkurs recytatorski. Miał na celu upowszechniać wśród uczestników literaturę dziecięcą, jak i popularyzować piękno mowy ojczystej. W konkursie uczestniczyli uczniowie naszej szkoły:
  - Julia Dymkowska kl. IV c – opiekun I. Ratajczak,
  - Alicja Szmigielska kl. V d – opiekun A. Lorek,
  - Dawid Krężel kl. VI a – opiekun W. Podgórniak.

        Podczas występów uczestników, jury szczególną uwagę zwracało na interpretację utworu, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. Trudnym zadaniem do spełnienia, była niemożność zastosowania gestykulacji. Nasi recytatorzy z tymi zadaniami poradzili sobie świetnie, a Ala Szmigielska i Dawid Krężel zostali wyróżnieni – brawo! Był to trudny konkurs, tym bardziej gratulujemy naszym uczniom i życzymy dalszych sukcesów. 
                                                                                                                                 A.L.
   

 • CENA OBIADÓW na m-c  grudzień  2015

  (Odliczono 23.10.2015)

  UCZNIOWIE:

  ZUPA -    15dni x 1,20 zł =  18.00 zł
  DRUGIE DANIE  -  15 dni x 2,80 zł = 42.00 zł
  OBIAD PEŁNY – 15 dni x 4,00 zł =  60.00 zł

  PRACOWNICY:

  ZUPA -   15 dni x 2,10zł =  31.50 zł
  DRUGIE DANIE  -  15 dni x 5,60 zł =  84.00 zł
  OBIAD PEŁNY  -  15 dni x 7.70  zł =   115.50 zł

   

  WPŁATY NA  LISTOPAD 2015  PROSZĘ DOKONYWAĆ

  NA KONTO NUMER

         92  8669  0001  2035  0351  9332  0001

   

    ZAPISY NA POSIŁKI MOŻNA DOKONAĆ W DNIU   

          30.11.2015

   W SALI 21A W GODZINACH   7.45-9.00

                   

               

 • Zdjęcia w galerii TYDZIEŃ PROMOCJI ZDROWIA 16 – 20.11.2015r..

  Sprawozdanie  z realizacji programu „ Jesteśmy aktywni, żyjemy zdrowo    i kolorowo” 
  w I semestrze roku szkolnego 2015/2016.

  W dniach 16 - 20.11.2015r, w naszej szkole był realizowany  „Tydzień promocji zdrowia” pod hasłem- „ Jem zdrowo”, w którym zaangażowana została cała społeczność naszej placówki. W tym tygodniu zadania realizowane były w klasach IV - VI  na takich zajęciach jak: j. polski, godzina wychowawcza, wychowanie fizyczne i j. obce.

    OTO ZADANIA REALIZOWANE W TYM TYGODNIU:
  - j. polski:
  * klasy IV – potyczki z alfabetem – zabawy z układaniem nazw warzyw, owoców w kolejności alfabetycznej, układanie rebusów, których rozwiązania kojarzą się ze zdrowiem, aktywnością fizyczną, rymowanek i zagadek związanych z w/w tematami.
  * klasy V – opracowanie instrukcji: jak należy postępować, aby zachować jak najwięcej wartości warzyw i owoców?/ wyszukiwanie informacji w dostępnych źródłach, odwołanie się do wiedzy i umiejętności praktycznych dzieci i ich rodziców, sporządzenie plakatu i wyeksponowanie graficzne w widocznym miejscu, doskonalenie umiejętności prawidłowego napisania instrukcji.
  * klasy VI – sporządzenie książeczki z przepisami na zdrowe i smaczne śniadania dla uczniów (nie tylko kanapki, ale też sałatki przynoszone w pojemnikach do szkoły na drugie śniadanie), każdy uczeń w klasie projektuje i wykonuje jedną kartkę zawierającą ulubiony przepis. Klasa wspólnie projektuje okładkę, zapisuje spis treści.
  - godzina wychowawcza:
  * Jem zdrowo, bo jem kolorowo/ cel: zachęcenie do codziennego spożywania warzyw i owoców, poznanie 5 grup kolorystycznych warzyw i owoców, omówienie ich wartości odżywczych, wykonanie plakatów promujących codzienne spożywanie warzyw i owoców każdego koloru, wystawa plakatów
  * spożywanie owoców i warzyw na godzinach wychowawczych i przerwach  w tygodniu promocji zdrowia pod hasłem: „Tydzień bez chipsów i napojów gazowanych”
  * analiza etykietek na opakowaniach produktów spożywczych /pod kierunkiem składu chemicznego/.
  - języki obce:
  * przygotowanie gazetki w j. angielskim i niemieckim nt : „Zdrowa żywność”
  * przeprowadzenie lekcji nt. zdrowego jedzenia w j. angielskim

  Udział w akcji „Śniadanie daje moc”- wspólne śniadania w klasach I – III.
  Spotkania z p. pielęgniarką szkolną – pogadanki nt. Jak dbam o swoje zdrowie?”. 

        W tygodniu promocji zdrowia zaproponowaliśmy uczniom kilka ciekawych konkursów, w których brały udział całe klasy np: „Kulinarny zawrót głowy dla klas IV-VI i „Kolorowy tydzień” dla klas O-VI.
     W klasach i na korytarzach pojawiły się gazetki o tematyce zdrowego odżywiania, a na zebraniach otwartych z rodzicami przeprowadzone zostały przez wychowawców pogadanki nt.”Zdrowe odżywianie mojego dziecka”.

  W ramach Tygodnia Promocji Zdrowia odbyło się szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej w klasach IV - VI, którą przeprowadzili przedstawiciele Ochotniczej Straży Pożarnej ze Ścinawy i z Tymowej.

  A oto wyniki konkursów -  ”SAŁATKOWO - KANAPKOWY  ZAWRÓT GŁOWY”

  Klasy IV przygotowywały zdrowe kanapki- z dużą zawartością witamin:
  I miejsce zajęły klasy: IV c, IV a    
  II miejsce zajęła klasa IV b
  Klasy V przygotowywały sałatki owocowe:
  I miejsce zajęła klasa V b
  II miejsce zajęła klasa V c
  III miejsce zajęła klasa V d
  IV miejsce zajęła klasa V a
  Klasy VI przygotowywały sałatki jarzynowe:
  I miejsce zajęła klasa VI c
  II miejsce zajęła klasa VI a
  III miejsce zajęła klasa VI b

  „KOLOROWY TYDZIEŃ”
  Konkurs podzielono na dwie kategorie wiekowe: dla kl. O-III i IV-VI

  I miejsce zajęła klasa IId
  II miejsce zajęła klasa IIe i IIIa
  III miejsce zajęła klasa Id i 0d

  I miejsce zajęła klasa VI a
  II miejsce zajęła klasa VI c
  III miejsce zajęła klasa Vb

  Koordynator
  ds. Promocji Zdrowia
  Bożena Herman
   

 • Zdjęcia w galerii Szachy.

  „SZACHY” W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3 W ŚCINAWIE

        Dnia 16 listopada 2015r. odbyły się w Szkole Podstawowej Nr 3 w Ścinawie pierwsze zajęcia nauki gry w szachy dla uczniów klas I – III.
        Zajęcia prowadzone będą w klasie 2e przez panią Martę Pępkowską

  „SZACHY  -  jako GRA WSPIERAJĄCA ROZWÓJ UCZNIÓW”

        Mając na uwadze, że szachy są grą dostępną i wspierającą rozwój dzieci z każdej grupy społecznej, mogą się przyczynić do poprawy koncentracji, zwiększyć cierpliwość i wytrwałość, a także rozwinąć zmysły twórcze, intuicję, pamięć oraz umiejętności analitycznego myślenia i podejmowania decyzji. Uczą odwagi, odpowiedzialności za własne decyzje, systematyczności, determinacji, zaangażowania, dyscypliny i uczciwego współzawodnictwa. Szachy to nie tylko rozrywka intelektualna, ale także ogromna inwestycja w umysły naszych dzieci.
        Dbając o rozwój uczniów naszej Szkoły, do zajęć dodatkowych wprowadzamy „Naukę gry w szachy” i mamy nadzieję, że w przyszłości uda nam się wychować niejednego Szachowego Mistrza.


   

 • Zdjęcia w galerii Występ słowno - muzyczny klasy 2d.

         Nasza klasa II d z okazji Święta Odzyskania Niepodległości w dniu 10 listopada 2015r. wystąpiła z krótkim występem słowno - muzycznym przed Panią Larysą Hyczko ze Związku Sybiraków w Ścinawie oraz dla uczniów z kl. Ie, IIe, IVc. 

  Uczniowie kl. II d
   

 • Zdjęcia w galerii Spotkanie z rodzicami - kl. 2d.

       W dniu 9 listopada 2015r. odbyło się klasowe spotkanie z okazji Święta Niepodległości. Przyszliśmy z rodzicami. Śpiewaliśmy hymn Polski oraz zaprezentowaliśmy piękny, patriotyczny występ. Następnie robiliśmy z rodzicami flagi i kotyliony. Spotkanie to miało podniosły charakter i nie jednemu z nas zakręciła się w oku łza. Poczuliśmy ogromną więź z naszą piękną Ojczyzną. Na zakończenie uroczystości rodzice nagrodzili nas wielkimi brawami.

  Uczniowie kl. II d: Weronika Cichuta, Stanisław Klimas
   

 • Zdjęcia w galerii Śniadanie daje moc.

  Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Dzięki niemu dzieci mają energię do nauki, lepiej koncentrują się podczas lekcji i mają siłę do zabawy. To najlepszy start w nowy dzień!
            9 listopada, już po raz piąty uczniowie z oddziałów przedszkolnych i klas I-III wzięli udział w ogólnopolskiej akcji „Śniadanie daje moc”. Uczniowie z wielkim przejęciem i zaangażowaniem przystąpili do przygotowywania smacznych, zdrowych, pięknych kanapek.
            Akcja ta dostarczyła dzieciom nie tylko większej wiedzy na temat znaczenia śniadań w diecie ucznia, ale również dużo wrażeń i pozytywnych emocji. Dzieci nauczyły się jak ważne jest codzienne, zdrowe śniadanie dla funkcjonowania organizmu. Wierzymy, że udział w akcji przyczyni się do większej dbałości   o spożywanie śniadania – w domu i szkole. Była to także okazja do integracji klasy oraz lekcja kulturalnego i higienicznego spożywania posiłków.
   

 • Zdjęcia w galerii Mały mistrz.

            Odznaka Rowerzysta 

      Pierwszą odznakę sprawności, którą uczniowie klasy I A i I B mieli okazję zdobyć była odznaka rowerzysty. Przed zaplanowanym  testem rowerowym, odbyło się kilka rozmów wprowadzających do tematu, tj. budowa roweru, znajomość podstawowych przepisów  i znaków drogowych, zasady bezpiecznego poruszania się na rowerze i wreszcie ruszanie z miejsca i sama jazda. Okazało się, że nie  wszyscy potrafią jeździć na rowerze, dlatego w ruch poszła również hulajnoga. Test rowerowy  składał się z następujących elementów:
  - ruszanie z miejsca dowolnym sposobem,
  -j azda po prostej 15m z przejazdem w połowie dystansu przez bramkę szerokości 1m,
  - zawracanie na obszarze o promieniu 2-3m - wykonanie półtora koła wokół stojaka,
  - jazda slalomem między 5 stojakami na odcinku 10m,
  - zatrzymanie się w wyznaczonym miejscu.
  Test w rzeczywistości wcale nie był taki łatwy, mimo to wszyscy bardzo się starali i kibicowali sobie nawzajem. Nikt się nie poddał.  Uczniowie bezbłędnie wykonali zadania i zdobyli  pierwszą upragnioną odznakę sprawności.  Gratulujemy!!!

  M. Poliwka
   

 • "KONKURS 30-LECIA SP 3" - WYNIKI

 • „PODZIEL SIĘ Z KOLEGĄ”

  We wrześniu  i październiku przeprowadziliśmy w szkole akcję „Podziel się z kolegą”. Zebraliśmy dużą ilość przyborów szkolnych i  zeszytów. Hojni uczniowie i ich rodzice podarowali również plecaki i obuwie sportowe. Dary  sukcesywnie trafiają do potrzebujących.

  Jak zawsze nie zawiedliście!
  DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ I ZAANGAŻOWANIE !

  Akcję koordynowały:
   Magdalena Leszczyńska i Ewa Krajka
   

 • Zdjęcia w galerii Jak paciorki Różańca...2015.

  Wzorem lat ubiegłych w naszej szkole odbył się w październiku Konkurs Plastyczny „Jak paciorki Różańca..”. Uczniowie klas I i II prześcigali  się w pomysłowości wykonania różańców. Oprócz tradycyjnych z jarzębiny, kasztanów, lub z żołędzi, pojawiły się różańce z fasoli, makaronu, ziaren kawy czy… z gąbki. W konkursie wzięło udział  57 uczniów. Wszyscy zostali nagrodzeni drobnymi upominkami.

 • GALERIA: Jubileusz 30-lecia SP3.

      "Rocznice są wzniesieniami w krajobrazie naszego życia.
       Kierują one nasz wzrok w stronę przebytej drogi".
     Christian Schütz
    
               23 października 2015r. SP-3 w Ścinawie świętowała 30-lecie swojego istnienia!
  Radość, podekscytowanie, duma, zaskoczenie, wzruszenie...Te i wiele innych emocji towarzyszyły nam w trakcie obchodów ŚWIĘTA SZKOŁY.
  Ten dzień rozpoczęliśmy uroczystą Mszą Św., następnie wraz z pocztem sztandarowym przemaszerowaliśmy do gmachu szkolnego, gdzie na wszystkich uczestników jubileuszu czekała moc atrakcji: Galeria Sztuki, Sala Wspomnień, prezentacja historii naszej placówki, występy artystyczne uczniów i absolwentów.
  Uroczystość uświetnili swoją obecnością zacni goście: przedstawiciele władz lokalnych i władz Grudziądza, dotychczasowi dyrektorzy szkół, przedszkoli, instytucji i organizacji,a także absolwenci i rodzice.Galę,którą prowadzili nasi absolwenci i obecni szóstoklasiści,  uroczyście rozpoczęła p. Dyrektor Jolanta Szulc.
  W licznych wystąpieniach podkreślano pozycję SP-3 w środowisku lokalnym, wysoką jakość kształcenia oraz wartość tradycji kultywowanej przez następne pokolenia.Doniosłym momentem były wspomnienia Prezydenta Grudziądza p. Roberta Malinowskiego - brata naszego Patrona oraz pierwszego Dyrektora p . Krystyny Golczyńskiej.
  Absolwenci i byli nauczyciele z nieskrywaną radością, a często wzruszeniem, mieli okazję ponownie przemierzyć szkolne korytarze, odwiedzić pracownie, a tym samym wrócić pamięcią do minionych czasów.
  Jubileusz to znakomita okazja, aby docenić wszystkich, którzy od wielu lat aktywnie działali na rzecz szkoły.
          Żadna szkoła nie istnieje bez uczniów.
          To oni tworzą jej historię i niepowtarzalny klimat.

    PAMIĘTAJMY, ŻE CZAS OMIJA TYLKO TE MIEJSCA, KTÓRE WSPOMINAMY!

  Relacja z Jubileuszu w zakładce okolicznościowej Jubileusz 30-lecia - Sprawozdanie
   

 • CENA OBIADÓW na m-c  listopad  2015

   

  UCZNIOWIE:

  ZUPA -    20 dni x 1,20 zł =  24.00 zł
  DRUGIE DANIE  -  20 dni x 2,80 zł = 56.00 zł
  OBIAD PEŁNY – 20 dni x 4,00 zł =  80.00 zł

  PRACOWNICY:

  ZUPA -   20 dni x 2,10zł =  42.00 zł
  DRUGIE DANIE  -  20 dni x 5,60 zł =  112.00 zł
  OBIAD PEŁNY  -  20 dni x 7.70  zł =   154.00 zł

   

  WPŁATY NA  LISTOPAD 2015  PROSZĘ DOKONYWAĆ

  NA KONTO NUMER

         92  8669  0001  2035  0351  9332  0001

   

    ZAPISY NA POSIŁKI MOŻNA DOKONAĆ W DNIU   

          28- 39.10.2015

   W SALI 21A W GODZINACH   7.45-9.00

                   

   

                   

               

 • KSIĄŻKI NASZYCH MARZEŃ

  „Prawie każda książka otwiera przed nami okno na nowy nieznany świat”

  Serdecznie dziękujemy wszystkim uczniom, którzy wzięli udział w akcji „Książki naszych marzeń”. Dziękujemy również nauczycielom i wychowawcom za współpracę.
  Dzieci biorące udział w akcji otrzymały nagrody i drobne upominki.

   

 •       W dniu 02.10.2015 roku na terenie rekreacyjnym przy ul. Konstytucji 3 Maja w Lubinie odbyły się Mistrzostwa   Szkół Powiatu  Lubińskiego w Sztafetowych  Biegach Przełajowych.  Zawody organizował Powiatowy Szkolny Związek Sportowy  w Lubinie przy pomocy  Regionalnego Centrum Sportu w Lubinie i Zespołu Szkół nr 2 w Lubinie, 
           W biegach wzięło udział 390 zawodników (200 dziewcząt i  190 chłopców).
  Klasyfikacja końcowa szkół:

    SZKOŁY PODSTAWOWE:
    dziewczęta                                               chłopcy
  I m-ce        -    SP nr 7 Lubin                    I m-ce        -    SP nr 10 Lubin
  II m-ce      -    SP nr 10Lubin                     II m-ce        -    SP nr 14 Lubin
  III m-ce    -    SP nr 8 Lubin                      III m-ce    -    SP nr 3 Ścinawa
  IV m-ce    -    SP nr 14 Lubin         IV m-ce    -    SP nr 8 Lubin
  V m-ce      -    SP nr 3 Ścinawa               V m-ce     -    SP nr 5 Lubin
  VI m-ce    -    SP Rudna                         VI m-ce    -    SP nr 7 Lubin
  VII m-ce     -    SP nr 5 Lubin                  VII m-ce    -    SP Rudna
     

    ( w kategorii szkół podstawowych w biegu wzięło udział 70 dziewcząt i 70 chłopców).
   Za I-III miejsce zawodnicy otrzymali dyplomy  i puchary. 

  Zdjęcia w galerii Sztafetowe Biegi Przełajowe Lubin 2015.

 •       W dniu 26.09.2015 roku ulice Grudziądza opanowali biegacze, którzy przyjechali  z całej Polski, Kenii, Ukrainy a także Białorusi. Kilka tysięcy dzieci i dorosłych wystartowało w XXXIV biegu im. Bronisława Malinowskiego. 
         W biegach dziecięcych i młodzieżowych, oprócz reprezentacji szkół z Grudziądza i okolic, udział wzięli  także uczniowie  ze szkół z całego kraju noszących imię Bronisława Malinowskiego. W imprezie wzięli udział reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 3 
  w Ścinawie. Zawodnicy biegali na  różnych dystansach - od 500 do 1500 metrów - dopasowanych do wieku zawodników.  Każdy z uczestników biegu , który pokonał trasę otrzymał pamiątkowy medal - replikę złotego medalu jaki Bronisław Malinowski zdobył podczas Mistrzostw Europy w Rzymie oraz pamiątkową koszulkę.
       W dniu poprzedzającym zawody sportowe nasi zawodnicy wzięli udział w uroczystym apelu poświęconym Naszemu Patronowi.
       Uczniowie naszej szkoły wyjechali na zawody dzięki dofinansowaniu  otrzymanemu z Urzędu Miasta i Gminy w Ścinawie oraz Rady Rodziców przy SP-3 w Ścinawie.  
  Zdjęcia w  galerii Grudziądz 2015.

strona:

Wiadomości

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 3 im. Bronisława Malinowskiego w Ścinawie
  ul. Królowej Jadwigi 9
  59-330 Ścinawa
 • tel./faks: (076) 841-26-46/48

Galeria zdjęć